אאורה מתרחבת ומצטרפת לפרויקט הפאר של אילן פיבקו בבת ים – הבנייה תחל בקרוב

בשבוע שעבר הודיעה אאורה על חתימת הסכם שותפות עם אילן פיבקו, אדריכל מהמובילים בישראל, בו הוקצו לאאורה 80% מחברת פיבקו בת ים שבבעלותה, הסכם לביצוע פרוייקט פינוי בינוי במקרקעין ברח' שד' עצמאות 28 בבת ים.

במסגרת הבנייה של המתחם, יהרסו 23 דירות ויבנה מגדל מפואר בן 32 קומות ובו 120 דירות מעל חניון תת קרקעי, 200 מטר של שטחי מסחר ושטחים לצרכי הציבור. הדירות בנות 3-6 חדרים, מיני- פנטהאוזים ופנטהאוז גדול אחד בקומה העליונה.

למגדל תב"ע מאושרת בתוקף וחתימות של כל הדיירים. היתר מלא עתיד להתקבל בשבוע הקרוב כך שתחילת שיווק וביצוע צפויים להיות כבר ברבעון השלישי של שנת 2022. ההכנסות ממכירת יחידות הדיור בפרויקט צפויות להסתכם לסך של כ -275 מיליוני ש"ח, והרווח הגולמי צפוי להסתכם לכ-50-45 מיליוני ש"ח.

הדמיה: יח"צ

יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה מחדשים את ישראל, אמר: "אני שמח על השותפות עם האדריכל אילן פיבקו שבכל מקום שהוא מתכנן מביא את הייחודיות של התכנון האדריכלי המיוחד שלו. המיקום של המגדל, הקרבה לים ומרחק הליכה של מספר דקות לים, האדריכלות ברמה הגבוהה עם הנוף המדהים מכל קומה – ייצרו מגדל יוקרתי ואיכותי, יוצא דופן בחווית המגורים שלו, בסביבה המתחדשת של בת ים. המגדל יצא בחודשים הקרובים לשיווק ואני בטוח שיהיה להיט נדל"ני".

האדריכל אילן פיבקו אמר : "אני מאמין שהמגדל והבניין חייבים ליצר דיאלוג עם הסביבה מצד אחד, ולתת תחושת מרחב ואויר למתגורר בה – מהצד השני. במגדל הזה האדריכלות המיוחדת של המבנה מסתמכת על צורת המגרש הייחודית המלווה את העיקול של השדרה, ויוצרת תחושת תנועה שמזכירה לי דגל, ובמקרה הזה – את דגל העצמאות. מדובר במגדל בן 32 קומות עם דירות בין שלושה לשישה חדרים. המרפסות גדולות במיוחד, ונעות בין 18 ל-33 מטרים, וכמו כן 25 מיני פנטהאוזים ופנטהאוז בגודל קומה שלמה. אני בטוח שהשותפות עם אאורה שנולדה במוצאי יום העצמאות, עם המבנה של הדגל – היא סימלית ותביא לקידום מהיר של ביצוע ההתחדשות העירונית בבת ים. אני מאמין בפרויקט הזה בכל ליבי ורואה בו, כמו בכל פרוייקט שאני מתכנן, את החזון שלי ליצירת סביבה אדריכלית מעניינת המספרת סיפור".

דילוג לתוכן