איך אדע שחבר שלי בוגד בי

אם את חושדת שחבר שלך בוגד בך כדאי שתגלי את האמת בהקדם האפשרי, תוכלי להיעזר במשרד חקירות מקצועי. החשד עלול לחבל במערכת היחסים ולגרום לפירוק של הקשר בגלל בעיות אמון. ככל שתדעי את האמת מהר יותר כך תצליחי לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בעבורך. כיום כאשר רובנו מבצעים את רוב פעולות התקשורת שלנו באמצעות מחשב נייד וסמארטפון קל מאוד לאתר סימנים של בגידה. אם החבר שלך מבלה לאחרונה שעות רבות מול המחשב או מונע כל גישה שלך אל מכשיר הטלפון שלו – יש בסיס לחשד שלך. 

איך אפשר לבדוק האם הוא בוגד בי?

בין בני זוג אין סודות כך שהוא לא צריך להגיב בפאניקה כאשר את מבקשת להשתמש במחשב הנייד שלו או במכשיר הטלפון שלו. בקשי להשתמש במצלמה של הטלפון שלו בכדי לצלם תמונה (תדאגי מראש שמכשיר הטלפון שלך לא יהיה באזור) ותבחני את התגובה שלו. אם הוא מסכים לאפשר לך להשתמש במחשב או בטלפון וגילית שכל ההיסטוריה של הגלישה וההודעות מחוקה – הוא מסתיר משהו. 

היעדרויות לא מוצדקות

גבר שבוגד נאלץ לספק תירוצים בעבור ההיעדרויות שלו. אם אתם גרים יחד תבחיני מיד בהיעדרויות לא מוסברות מהבית. במידה ואנכם גרים יחד תשימי לב לשינויים בתדירות בה הוא משיב לשיחות שלך. אם הוא מרבה לפתע לצאת לפגישות עבודה או לבלות לילות שלמים בחוץ עם חברים – יש סיכוי גדול שמדובר בבגידה. 

מתי כדאי לפנות אל משרד חקירות?

בגידה של בן זוג עלולה להשאיר צלקות נפשיות ולחבל בסיכויים העתידיים שלך למציאת קשר זוגי תומך ואוהב. על מנת שלא תאבדי כל אמון בגברים עלייך לשלוט בסיטואציה ולחשוף את האמת במהירות האפשרית. תופתעי לגלות כמה מהר חוקר פרטי אמיר אברמסון יצליח לחשוף את הבגידה או לשלול את החשדות שלך. במידה ותגלי שהוא אכן בוגד תוכלי לסיים במהרה את הקשר ולא לבזבז את זמנך בתוך זוגיות שאין לה עתיד. אם גילית לשמחתך שהוא נאמן לחלוטין כדאי לבדוק מדוע את מרגישה חסרת ביטחון בקשר והאם בן הזוג אכן מתאים לך.  

דילוג לתוכן