איך לעשות פוליש לריצפה

לפעמים בתהליך הניקוי צריך לטפל ברצפה. הרצפה היא החלק המרכזי בבית שלך, שבו אתה יכול לעשות הכל. הלכלוך עלול לגרום לנזקים לרצפה שלכם. אז מהן הדרכים להיפטר ממנו? ישנן מספר דרכים שונות שיעבדו עבור הצרכים הספציפיים של כל אדם. אחת הדרכים היא לטאטא או לשאוב את הרצפה ולאחר מכן להשתמש בטכניקה כמו מריחת אלכוהול או חומץ על הנקודות העקשניות. כדי לוודא שכל נקודה טופלה, אתה יכול להשתמש במגב או דלי עם מים וסבון כדי לקרצף את הרצפות שלך באמצעות מברשת קרצוף או ספוג עבור נקודות קשות.  פוליש לרצפה נעשה לרוב על ידי מנקי שטיחים. פוליש מסיר כל כתמים או כתמים מלוכלכים על הרצפה, אך גם גורם לרצפה להיראות מבריקה וחדשה.

ניתן לבצע פוליש על מנת להחזיר את הברק לרצפה או להסיר כתמים או הצטברות לכלוך שהצטברו עם הזמן. פוליש לרצפה הוא דרך טובה להיפטר מאבק, ואם נעשה נכון, לא יגרום לשריטות. כדי להבריק את הרצפה, התחל בטאטא ושאיבת אבק של האזור כדי להיפטר מכל הלכלוך והפסולת הרופפים. ליטוש הרצפה הוא משימה קשה. זה יכול להיות מלוכלך, מבולגן ולוקח זמן. עם זאת, זוהי משימה בלתי נמנעת – כך שתוכל למצוא דרכים להקל על התהליך.

ליטוש הרצפה הוא תהליך עדין. זה יכול לדרוש הרבה זמן, כסף ומאמץ. התהליך מתחיל בהכנת המשטח לליטוש. המשמעות היא שיש להסיר כל לכלוך, שומן או דבק מהרצפה לפני הליטוש. לאחר מכן, יש צורך לסמן את המשטח ולעיתים לאטום אותו לפני שניתן יהיה ללטש אותו. סעיף זה מספק מבוא לחלק נתון של פנים הבית – קומות במקרה זה.

הרבה אנשים חושבים שתהליך הברקת הרצפה הוא בסך הכל הוספת מוצר וניגוב עם מטלית. אבל זה לא קל כמו זה. ראשית, אתה צריך לשאוב את כל האבק והחלקיקים על הרצפה עם שואב אבק. ואז אתה צריך לנקות את הרצפה עם תמיסה של מים וסבון, או תערובת של חומץ ומים. לאחר מכן, ניתן להתחיל להבריק את הרצפה בעזרת מגב או מטאטא ספוגים בתמיסת סבון או בתמיסת חומץ. למידע נוסף היכנסו לאתר my clean!

 

דילוג לתוכן