איך מארגנים אירוע חינה מרוקאי מסורתי?

אירוע חינה מרוקאי הוא דרך מצוינת להיפגש עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים ולחזור למסורת המרוקאית של לפני אלפי שנים. אירוע מסוג זה יכול לשמש הזדמנות מצוינת בחגיגות מוקדמות עבור הזוג שמתחתן. זהו מפגש מקדים לחתונה עם המוזמנים הקרובים לליבכם. אם אתם מתכנניים אירוע חינה בקרוב הגעתם למקום הנכון! במאמר הבא חברת ללה סוזנה תעשה לכם סדר בבלאגן ותתן לכם את כל הטיפים לאירוע חינה מרוקאי מסורתי. עם זאת, יש עוד הרבה דברים שניתן להוסיף בהתאם להעדפה האישית שלך ולתקציב שלך!

 על מנת לארגן אירוע חינה מוצלח, עליכם לדעת מה צריך לעשות מראש ולשם כך אנחנו כאן.

– קודם כל, עליך להחליט על המיקום בו יתקיים האירוע. צריך להחליט האם רוצים לחגוג בבית, בחצר הביתית, באולם בבית כנסת, באולם אירועים או לחילופין בגן אירועים יוקרתי. 

– דבר נוסף שצריך לבדוק כמה אורחים מתכוונים להגיע האם יש מספיק מקום לכל המוזמנים שלכם ולתפאורה של האירוע? אם אתה עושה את זה בבית, וודא שיש מספיק מקום לכל מי שהגיע. אתה יכול גם לשכור אולם או חלל אירועים אם הגודל גדול מדי או אם אתה רוצה זמן קל יותר להתכונן לאירוע.

– הדבר הבא שצריך לחשוב עליו לפי איזה טקס חינה של איזה עדה חוגגים, האם של שני בני הזוג או של אחד מהם. 

– האם צריך להזמין קטרינג לבית או ללכת לאולם הכולל ארוחת ערב? האם להזמין עוגיות לחינה או שולחן שוק יוקרתי. 

– האם יש לך מספיק תלבושות לחינה לכל מי שהשתתף באירוע החינה?

– הכנת חינה – חינה היא קעקוע זמני המורח על העור באמצעות צבע טבעי, שם הוא מוכתם את העור בצבע כתום-אדמדם.

-תחל בסיעור מוחות לרעיונות לקישוטים או לאטרקציות שייצרו אווירה מהנה לכולם באירוע שלך.

 

לבסוף, יהיה עליך לפנות לעסקים המקומיים באזור שלך ולשאול אותם האם הם מפיקי אירוע חינה מרוקאי המתאים לצרכים שלהם. השלב האחרון הוא הזמנת אורחים ווצאפ, באמצעות דוא"ל או מדיה חברתית.

לסיכום איך מארגנים אירוע חינה מרוקאי? התשובה די פשוטה – עליכם למצוא ספק חינה שיוכל לספק את שירותי העיצוב והתפאורה. לאחר מכן עליך לבחור את העיצוב המקום. עליך גם לחשוב אילו פעילויות בידור הולכות להתקיים במהלך האירוע – האם מתוכננים מוזיקה, זמר אורח או פעילויות אינטראקטיביות אחרות?

למידע נוסף היכנסו לאתר של ללה סוזנה >> https://www.henna-event.co.il/

דילוג לתוכן