בת יםחדשותכתבה ראשיתפוליטי

בת ים | "הציונות הדתית" לאורי בוסקילה: הפרסום המדמה שהנכם מייצגים את הציונות הדתית – מטעה את הציבור

האם הקרבות ייצאו מהרחובות ויעברו לזירה המשפטית?! במכתב ששיגרה מפלגת הציונות הדתית לסיעת ש"ס בבת ים ולאורי בוסקילה המתמודד איתם ברשימה ושהגיע לידי מערכת מקומונט בת ים, הזהיר היועץ המשפטי של המפלגה עו"ד אלי שמואליאן את רפאל ברנז מש"ס ואורי בוסקילה שעליהם להסיר את הפרסומים המטעים כאילו הם מייצגים את הציונות הדתית בעיר.

במכתב נרשם כך: "בשם מרשותיי, סיעת הציונות הדתית בכנסת ה-25 ומפלגת הציונות הדתית… לאחרונה פורסמן על ידיכם, או על ידי מי מטעמכם, הודעות העושות שימוש מטעה בשם הציונות הדתית. לא למותר לציין כי מרשתי לא הסמיכה אתכם לעשות שימוש בשמה במסגרת הבחירות או במסגרת כלשהיא. המדובר בפרסום מטעה שנעשה שלא ברשות ואשר יש בו כדי להטעות את הציבור הרחב בכלל ואת ציבור הבוחרים בפרט – לחשוב כאילו מרשתי תומכת ברשימה מטעמכם.

>> לקריאת המכתב הלא לחצו כאן <<

בהמשך המכתב מוסיף יועמ"ש הציונות הדתית: "הרבה למעלה מן הצורך אציין, כי מרשתי חתמה לאחרונה על הסכם איחוד עם מפלגת "הבית היהודי", שעשתה גם היא בעבר שימוש במותג "הציונות הדתית". גם מפלגת "הבית היהודי" לא הסמיכה אתכם לעשות שימוש בשם "הציונות הדתית". לאור האמור לעיל, הנכם נדרשים להסיר לאלתר את כל המודעות מטעמכם הנושאות אם השם "הציונות הדתית" מכל מדיה קיימת וכן שלא לעשות בשימוש בשם "הציונות הדתית" גם בעתיד."

לסיכום מתריע עוה"ד כי זוהי התראה אחרונה לפני נקיטת פעולות משפטיות נוספות – העומדות לזכותה של הציונות הדתית". לכשתגיע תגובתו של מר בוסקילה, נציגי ש"ס או מי מטעמם – נוסיף את דברם.

נציין כי המכתב מגיע על רקע הפרסום שהציונות הדתית הודיעה על כוונתה לרוץ ברשימה עצמאית למועצת העיר בת ים ואף יצאה כבר בקמפיין: ״משהו חזק מתחיל״ ברשימה בראשות אברהם חקק, סמנכ״ל מוסדות אורות התורה בעיר בת ים.

גם הם פועלים בשטח. פעילי הציונות הדתית – האמיתית. צילום: מערכת מקומונט
דילוג לתוכן