האם לבנות לבד מתקני חצר או להיעזר במקצוען?

כמעט בכל גינה כיום נמצא כמה אטרקציות מלהיבות לילדים. חלק מעדיפים טרמפולינה, חלק מתנפחים, חלק קונים שערי פלסטיק וכדורים, משחקי שולחן וחלק מעדיפים לבנות גן שעשועים פרטי לילדים או לפחות מתקן שעשועים אחד או שניים בחצר לשעשוע ותעסוקה לילדים. לבניית מתקני חצר לילדים יש יתרונות רבים.

מדוע לבנות מתקני שעשועים בגינה?

למה אנו צריכים בתי עץ לילדים בחצר או מגלשות או נדנדות? הרי יש לילדים גני שעשועים ומגרשי משחקים שיוכלו ללכת לשחק בהם וזה אפילו לא יתפוס לנו מקום בגינה. ובכן, התשובה לכך טמונה בכמה יתרונות חשובים: אתם בוחרים את המתקנים בהתאם לרצון שלכם ושל הילדים, אתם מוודאים את בטיחות ההתקנה והשימוש במתקנים, אתם יכולים לשבת בגינה ולצפות בילדים משחקים מבלי הצורך ללכת אתם רחוק לגן השעשועים ותוכלו גם לנצל את המתחם האטרקטיבי לארגון ימי הולדת לילדים בבית ולחסוך בעלויות של ארגון אירוע כזה בחוץ. אבל מי מתקין ובונה את המתקנים? אנחנו או שעדיף להיעזר במקצוען? הינה כמה פרמטרים שכדאי לבחון בנושא.

#1 – סוג המתקנים שניתן לבנות ולמקם בגינה:

ישנם סוגים שונים של מתקנים שניתן לבנות בגינה: מגלשות לחצר, בתים מעץ, נדנדות, קרוסלה ועוד מגוון מתקנים אחרים. אתם רשאים לבחור אילו מתקנים יותקנו והיכן למקם אותם גם אם אתם בונים בעצמכם וגם אם אתם מזמינים איש מקצוע שיבנה ויתקין אותם.

#2 – תקני בטיחות:

איש מקצוע מנוסה שיבנה את המתקנים יבצע את העבודה טוב יותר מבחינה בטיחותית. כמו כן כאשר אתם מזמינים מתקנים מחברה מקצועית המתמחה בייבוא, בניה והתקנה של מתקני שעשועים לחצר אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בחומרי גלם בעלי תו תקן מבחינה בטיחות ואיכות.

#3 – הדיוק בפרטים הקטנים:

לעתים גם בורג אחד שחסר עשוי להיות סכנה של ממש. כאשר מדובר בילדים שלכם אתם לא רוצים לקחת סיכון. אפשרו לאיש מקצוע מנוסה לבצע את העבודה.

#4 – חומרי גלם שמחזיקים מעמד זמן רב:

אם כבר להשקיע במתקני שעשועים לחצר אז עדיף להשקיע במתקנים איכותיים מחומרי גלם טובים שיחזיקו מעמד לשנים רבות קדימה.

דילוג לתוכן