עצת המומחיםצרכנות

הטיפים המקצועיים לבחירת מקדחה

חיפוש מהיר בשוק המקדחות יכולות להציף אותנו בשפע של דגמים, חלקם ממותגים בעלי שם עולמי וחלקם מיצרנים שאינם מוכרים אך בהחלט יכולים לספק את עבודתם נאמנה. כיצד בוחרים נכונה ובדיוק כמו אנשי המקצוע המיומנים? תופתעו לגלות אך גם אתם, ללא כל רקע קודם, תוכלו להתמצא היטב ולפלס את דרככם אל עבר בחירתה של המקדחה שתענה במדויק על ציפיותיכם.

ראשית כל, מקדחה בחיבור חשמלי או נטענת?

למקדחה רגילה המבוססת על חיבור לחשמל הרי שישנה האפשרות לשימוש בלתי פוסק. זאת לעומת מקדחות נטענות ובהן ישנה מגבלת שימוש מסוימת. עם זאת, שוק המקדחות הנטענות עשה כברת דרך מכובדת, וכיום הטכנולוגיות הקיימות מאפשרות ליהנות מסוללות ליתיום עוצמתיות המספקות זמן עבודה כמו גם עוצמה לאורך פרקי זמן ממושכים המספיקים לסיומם של פרויקטים שונים, מקצועיים ושימושים ביתיים. המלצתנו היא לבחור במותגים שהצליחו לבנות לעצמם שם ומוניטין בשוק כלי העבודה החשמליים הנטענים. SKIL היא דוגמה נהדרת לכך, כאשר החברה פיתחה טכנולוגיה לקירור הסוללה הנטענת השומרת עליה מפני התחממות יתר. טכנולוגיה זו לשם הדוגמה, תקפה לכל כלי העבודה הנטענים של סקיל , שבנוסף מאפשרת להחליף את הסוללה ולנייד אותה מכלי עבודה אחד לאחר.

סוג החומר לקידוח

לאחר מכן, השאלה המרכזית שצריכה להנחותנו היא מהי מטרת רכישת המקדחה. האם אתם מעוניינים לרכוש מקדחה עבור מגוון רחב של עבודות שונות הכוללות מגוון רחב של חומרים שונים? או שמא מדובר בקידוח רגיל בקיר? פונקציית הרטט הקיימת במקדחה והשליטה על מהירות המקדחה היא קריטית למען הקידוח בחומרים שונים; חלקם רגישים ומצריכים קידוח עדין, חלקם מצריכים קידוח אינטנסיבי אשר יאפשר לפלס את דרכו בחומר.

שליטה על מהירות המקדחה

הימצאותו של וסת מהירות אלקטרוני במקדחה הוא פיצ'ר מתקדם המאפשר למי שמשתמש במקדחה, לווסת את מהירות תוך כדי השימוש. הווסת מקנה שליטה על מהירות המקדחה באמצעות הלחצן האמון על הפעלתה. ככל שנסחט את ההדק יותר, כך המקדחה תקדח בעוצמה רבה יותר. באם אתם נדרשים לשימושים שונים במקדחה, הרי שמומלץ ותצטיידו באחת המסוגלת לשנות את עוצמתה ולהקנות לכם שליטה קלה ופשוטה.

מקדחה רב שימושית

מקדחה או שמא מברגה? למה שלא תצטיידו בכלי עבודה המקנה לכם את היכולת ליהנות מכל העולמות. בחיפושכם אחר מקדחה, תוכלו למצוא מגוון כלי עבודה איכותיים אשר ניתן להפכם למברגה בין רגע אחד. מברגות הן כלי בעל ערך רב במרחב הביתי, ובעת שתבנו או תפרקו רהיט כזה או אחר, תופתעו לגלות עד כמה עוצמתה של המברגה תהיה מסוגלת להבריג את הבורג בתוך העץ או לשלוף אותו לאחר שחוזק היטב והתקבע במקומו.

כובד וגודל המקדחה

ולסיום, ישנם מותגים המציעים מקדחות קלות משקל וקומפקטיות, ואף ששמים על כך דגש וזאת למען נוחיות המשתמש. אם אינכם זקוקים למקדחה אימתנית ועוצמתית יתר על המידה, הרי שתוכלו ליהנות ממקדחות שימושיות וקלות לנשיאה, וכך גם להשיג את התוצאה המירבית.

דילוג לתוכן