בריאותבת יםחולוןכללינשיםעסק מקומיקהילה

היתרונות של ביצוע בדיקות רפואיות בבית

הרפואה השתכללה באופן משמעותי במאה ה-21. בזכות עובדה זו כולנו יכולים לעבור מגוון רחב מאוד של בדיקות, שמספקות תוצאות ברמת דיוק גבוהה – וכך לקבל תמונת מצב מלאה, עדכנית ומהימנה. האופציה הזו רלוונטית לכל אחד ואחת, ובפרט לאנשים במצבי חולי, לבני ובנות הגיל השלישי ולנשים הרות. ביצוע בדיקה רפואיות בבית הוא עוד נדבך בהתרחבות שירותי הרפואה והשתכללותם, ויש לאופציה זו מספר יתרונות משמעותיים שכדאי להכיר.

מקסימום נוחות וחיסכון בזמן

יתרון אחד של קבלת שירותים רפואיים שונים ובהם בדיקות אצלכם בבית הוא הנוחות. כמו כן בזכות האפשרות לעבור בדיקת דם או למשל הכנסת קטטר בשתן בבית אין צורך להיטלטל בדרכים, להיתקע בפקקים, לחפש חנייה וכו', ולכן מושג חיסכון ניכר של זמן – משאב יקר ערך במיוחד בימינו. עבור אנשים שמרגישים רע, היתרון הופך לעוד יותר משמעותי בגלל הקושי להגיע למרפאה, וזהו המצב גם עבור נשים הרות שמבחינתן כל יציאה מהבית בזמן הריון מתקדם עלולה להפוך לסיוט.

מקסימום פרטיות

בחלק מהמקרים ישנו רצון לפרטיות מקסימלית. דוגמה טובה לכך היא בדיקת סמים בשתן – בדיקה שאותה יוזמים לרוב קרובי משפחה של אדם מכור, או חברים טובים, על-מנת לדעת את המצב לאשורו ולהושיט עזרה אם נחוצה כזו. מתן השירות בביתו של הנדבק מבטיח את אותה פרטיות מבוקשת.

מידיות

עוד יתרון לא מבוטל של ביצוע בדיקות רפואיות בבית הוא המידיות. כידוע בקופות החולים יש צורך להזמין תור מראש, ולא תמיד יש תורים פנויים במועדים הנוחים לאדם. בדיקות דם פרטיות מתבצעות לא "רק" בנוחות מרבית אלא במועד האופטימלי ובאופן מידי אם יש בכך צורך. חברת Human Test מבצעת מגוון רחב של בדיקות דם בבית הלקוח, וכן מספקת שירותי אחות פרטית ושירותי רופא פרטי. ניתן כמובן להיעזר גם בשירותים אלה באופן מידי ובמקסימום פרטיות, לרבות בדיקות של רופאים מומחים בתחומים כמו אורולוגיה, קרדיולוגיה, א.א.ג, אנדוקרינולוגיה ועוד. כל שירותי החברה ניתנים מתוך תחושת אחריות רבה והקפדה על יחס מכבד וסבלני לכל לקוח ולקוחה. דברו איתנו בהקדם ונשמח לעמוד לשירותכם > 1-700-700-907

דילוג לתוכן