המתנה המושלמת לכל אירוע – מגש פירות אשדוד יוקרתי

הכנה של מגשי פירות מעולם לא היה רעיון מושלם לכל אירוע או כמתן מתנה לחברים ומשפחה. פירות הם טעימים, עסיסיים ומרגשים בכל תרחיש וכל חג. כל מי שרוצה לפנק את החברים או המשפחה עם מתנה ייחודית וטעימה במיוחד, אין ספק שיחשוב על הכנת מגש פירות מפנק ומלא. את המגש אפשר לערוך איך שרוצים עם אילו פירות שרק רוצים, ולהניח אותם על גבי שולחנות מעוצבים, בתור כיבוד מרהיב, קינוח או אפילו תפאורה. יש אנשים שאפילו מכינים רולים של פירות בצורה שמזכירה מאוד סושי.

למי אפשר להעניק מגש פירות?

במקום לתת מתנה רגילה ומשעממת, תוכלו להבריק עם רעיון מדהים של מגש פירות שווה במיוחד. וודאו אם מקבל המתנה אוהב פירות, ואילו פירות, ומכאן הדרך פשוטה ביותר – אתם מבקשים מהחברה שעורכת לכם את המגש לעצב את המגש במגוון נרחב של צורות וסגנונות. אפשר להשאיר את הפירות שלמים כמות שהם, אפשר אפילו לקלף אותם ולסדר אותם בצורה מסוימת שכבר תהיה מוכנה וערוכה לאכילה. אפשר לסדר אותם בתור פלחים אחד אחרי השני, כל מין בנפרד או בערבוביה.

עובדים באשדוד? תוכלו לתת לחברים שלכם מהעבודה מגשי פירות אשדוד ולעשות להם את היום. במקום בורקסים, חטיפים ומאכלים רווי שומן ומלח, תוכלו לשמח אותם עם פינוק בריא במיוחד ולהפוך למסמרים של אותו היום.

מגש פירות. צילום: פרימדונה

מתנה לאהובים שלנו בזמנים לא פשוטים

אם יש לכם קרוב משפחה או חבר שעובר תקופה לא פשוטה בבית חולים בעקבות מחלה, אשפוז או כל סיבה שלא תהיה – תוכלו לשמח אותו קצת עם סלסילת פירות מזינה וטעימה. הפירות מלאים בוויטמינים ומינרלים שכנראה יהיו חסרים במקצת אצל המטופל בבית החולים. וודאו כי הוא יכול במצבו לאכול פירות, כך שהמתנה לא תהיה לראייה בלבד.

נולד ילד חדש במשפחה? מזל טוב! היולדת עברה הליך של לידה לא פשוט כלל גם אם הוא לא היה בפרוצדורה קיסרית. הגוף שלה צריך לחדש מלאי מינרלים וויטמינים ואין דבר טוב יותר שהיא יכולה לבקש יותר ממגש פירות עמוסים בכל הטוב והבריאות של הטבע.

 

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה- 10% הנחה ברכישה באתר
למימוש הקופון הקלידו "10הנחה" בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

דילוג לתוכן