קהילה

הסעות לנכים

שירות הסעות פרטי הוא פתרון הסעות לאירוע. ניתן להשתמש בו למגוון אירועים, כגון כנסים או חתונות. ההסעות בדרך כלל גדולות מספיק כדי להכיל כיסאות גלגלים ועגלות ולרוב מונעות על ידי נהג מקצועי. ההסעות מצוידות גם ברמפות ומעליות כדי להקל על אנשים להיכנס ולצאת מהרכב.

כיום יש לא מעט חברות הסעות אשר מספקות שירות הסעות לאנשים עם מוגבלות ולמטפלים בהם. הם מציעים מגוון שירותים לרבות הסעות משדה התעופה, איסוף משדה התעופה, הסעות לאירועים או לטיולים.

הסעות לנכים עם שירות מהלב

אם אתם מחפשים שירותי הסעות לנכים וודאי תמצאו לא מעט חברות כאלה, אך החוכמה היא כמובן לבחור בחברת הסעות עם נהגים מקצועיים ומיומנים שיקחו אתכם ממקום למקום בבטחה תוך עמידה בלוח זמנים. חברת הסעות טובה תעמיד לרשותכם אוטובוסים וכלי תחבורה חדשנים, ממוזגים עם רמפה או מעלית שתסייע לכם לעלות ולרדת עם כסא הגלגלים שלכם בבטחה. בנוסף, חברת הסעות טובה תשים לב לדייק בלוח זמנים שלא תארחו למקום היעד שאליו אתם צריכים להגיע, וכל זה עם שירות אדיב וחיוך גדול. כאשר אתם בוחרים בחברת הסעות מוטב שתבדקו עליה תחילה ותקבלו המלצות על מנת לבחור בחברה הטובה ביותר.

קרדיט תמונה FREEPIK

הסעות לנכים לטיולים

ישנן חברות רבות המספקות הסעות פרטיות לנכים או קשישים שצריכים לעבור מרחקים קצרים. הם משמשים גם לאירועים כמו חתונות ומשחקי ספורט. ישנן גם חברות המספקות הסעות לנכים שאינם יכולים להשתמש בקווי האוטובוסים הרגילים, כגון בעלי מוגבלויות או מצבים רפואיים אחרים המונעים מהם לעמוד באוטובוסים. הסעות פרטיות מאפשרות לאנשים לנסוע בין מיקומים מבלי לדאוג לנתיבי תחבורה ציבורית או לוחות זמנים. הם גם מאפשרים גמישות רבה יותר בנסיעות כמו גם את היכולת להסיע קבוצות גדולות יותר של אנשים. חברת ההסעות היא אופציה חלופית למי שלא רוצה להשתמש ברכב משלו ויש לו גמישות רבה לאן הוא נוסע ומתי הוא נוסע לשם.

הם גם מציעים רמות שירות שונות בהתאם לצרכים שלך – משירות לפי שעה ועד שירות יומיומי. הסעות נכים לטיולים אינן נוגעות רק להגעה מנקודה א' לנקודה ב', אלא גם לוודא שאנשים עם מוגבלות יוכלו להיות ניידים, עצמאיים ויכולים לנסוע ברכב בנוחות ובבטחה. על מנת להנגיש את הטיולים הללו, חלק מהחברות מציעות הסעות פרטיות הניתנות להזמנה על ידי נכים. הרכבים של החברות כוללים אמצעים להעלאה והורדת הנוסעים בבטחה פנו לחברת דובי הסעות תקבלו את המענה הנדרש לכם .

לסיכום, אם אתם זקוקים לשירותי הסעות לנכים, אל תתפשרו על חברת הסעות, וודאו כי אתם בוחרים בטובה ביותר שתביא אותכם ותחזיר אתכם בבטחה ועם חיוך.

 

דילוג לתוכן