בת יםכתבה ראשיתספורט

הפועל בת ים אלופי ישראל בשליחים, ניצחון לצרפת בסבב העולמי

תחרות הסבב העולמי ואליפות ישראל במים פתוחים נמשכה ביום שישי האחרון באילת, כשהפעם זינקו למים משחי השליחים למרחק של 4X1.5 ק"מ. זה החל מהמקצה הישראלי, בסופו מי שהוכתרה כאלופת ישראל היא הפועל בת ים, אשר קבעה זמן של 1:12:58 שעות. הרביעייה המנצחת הורכבה ממאור גורלניק, דניאל רבינוביץ', אופק אדיר ובקי פוזדנר.

במקום השני הגיעה הפועל ירושלים, עם אמילי סייביץ', תמר דלמונטה, זיו כהן ויונתן אחדות, בזמן של 1:14:28.8 שעות ובמקום השלישי הפועל כפר סבא בית ברל, עם יותם ורשבסקי, טל יהודה, ליה ארד ועדן גולדנברג, אשר קבעו זמן של 1:16:39.2 שעות.

מיד לאחר מכן הוזנק המשחה של הנבחרת המשתתפות בסבב העולמי, בו קיבלנו קרב צמוד ומרתק לכל אורך הדרך ועד הנגיעה האחרונה. מי שניצחה בסופו של דבר הייתה נבחרת צרפת, הרבה הודות לפיניש מהיר במיוחד של המדליסט האולימפי מארק-אנטואן אוליבייה. יחד עם אורלי מולר, ליזה פו ודויד אוברי, הארבעה קבעו 1:06.35.4 שעות.

הרביעייה המנצחת של הפועל בת ים. תמונות: פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה

רק 1.2 שניות לאחר מכן הגיעה נבחרת אוטסרליה עם ביאנקה קריספ, צ'לסי גובצקה, קייל לי וניק סלומן. ארבע עשיריות השנייה לאחר מכן הגיעה נבחרת איטליה החזקה, שהופתעה וזכתה רק בארד. את הרביעייה האיטלקית הרכיבו רקלה ברוני, מרטינה דה ממה, דריו וראני והאלוף האולימפי גרגוריו פלטריניירי. הרביעייה המנצחת זכתה בפרס כספי של 4,000 דולר, המקום השני ב-3,000 דולר והשלישי ב-2,000 דולר. מחר הסבב יינעל עם המשחה המרתק ל-10 ק"מ, לנשים ולגברים.

דילוג לתוכן