כיצד לערוך מגש פירות מעוצבים

זה הזמן שלכם להפתיע ברמה הכי טובה שאתם יכולים – תשכחו כל מה שידעתם עד כה מסידורי מתנות וארגונים של צלחות ומגשי מתוקים לאירועים, כי תורם של הפירות הגיע! זה הזמן להפוך את הפירות למלכים של המסיבה ולהגיש אותם על מגשים וסלסילות לאורחים ולמוזמנים.

כך תוכלו להפוך את המסיבה או האירוע שלכם לדבר הגדול הבא באמת. כולם הרי כבר מכירים איך זה הולך – יש מסיבה או אירוע מיוחד של משפחה או חברים ואתם ממלאים את השולחנות בדברים המוכרים והישנים – עוגיות, שוקולדים, עוגות – תוכלו לגוון קצת יותר אם תוסיפו גם מגש פירות מעוצב שיקפיץ את הרמה של השולחן כיבוד שלכם בכמה רמות מעל!

מגשי פירות מעוצבים? למה בכלל?

למרות שבפירות נעשו שימושים רבים לכל אורך ההיסטוריה בתור מתנה או כיבוד אולטימטיבי, בשנים האחרונות משלוח מגשי פירות הופכים להיות יותר ויותר פופולריים בקרב כל האוכלוסיות. מגשי פירות מוצעים בהזדמנויות כה רבות לרגל אירועים שונים ומשונים – יש לכם קרוב משפחה שמזמן לא בא לבקר וסוף כל סוף הוא מגיע לכבוד חג או סוף שבוע? פנקו אותו עם מגש פירות צבעוני ועסיסי. יש לכם חבר שקיבל קידום בעבודה? תוכלו להמתיק לו את היום עם מגש פירות שיגיע עד אליכם למקום העבודה, כך תוכלו לחגוג לו כמו שצריך.

מגש פירות מעוצב. צילום: פרימדונה

כמה דברים שחשוב שתדעו לפני

תצטרכו לשאול את עצמכם מספר שאלות לפני שאתם הולכים על מגש פירות בתור מתנה או כיבוד לשולחן מסיבה. האם האורחים או מקבלי המתנות ישמחו באמת לקבל פירות? אמנם רובנו אכן אוהבים פירות מסוגים שונים, אבל חשוב לזכור שיש אנשים שלא רוצים או לא יכולים לאכול פירות מסיבות בריאותיות. למשל, סוכרת או אלרגיה לחומרים שבפירות מסוימים. ייתכן והאנשים פשוט לא אוהבים פירות מטבעם. חשוב לארגן את המתנה שלא במנותק ממי שאמור לקבל אותה.

עוד דבר חשוב זה לדאוג לשלמות המגש לפני שאתם שולחים אותו. שימו לב שהפירות טריים ונקיים ללא שוב לכלוך ורבב עליהם או על העטיפה. דאגו לשלוח את המתנה או המגש כיבוד כך שהם יגיעו אל יעדם בשלום ובבטחה.

 

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה- 10% הנחה ברכישה באתר
למימוש הקופון הקלידו "10הנחה" בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

דילוג לתוכן