כיצד מתבצע תהליך גמילה מאלכוהול?

זוהי ללא ספק ההתמכרות הנפוצה ביותר המובילה אנשים אל מכוני הגמילה והשלכותיה הן מההרסניות ביותר. התמכרות לאלכוהול תשפיע על כל תחומי החיים ובסופו של דבר, יחליף האדם המכור מוקדים חיוביים בחייו בעד האלכוהול, עד שייוותר על הכול. ככל שהמצב יתמשך זמן רב יותר, כך מנגנוני התגמול במוחנו יעניקו לאלכוהול מקום מרכזי יותר. משמעות הדבר היא שגם תהליך הגמילה יהיה מורכב יותר. בעוד שניקוי הגוף מאלכוהול עשוי להיות אינטנסיבי ומלא ייסורים, העבודה האמיתית תתחיל ביום שאחרי השחרור. לכן, אנו במרכז אמיל מלווים מכורים נקיים ומעניקים להם שירותי ייעוץ ותמיכה לאורך כל חייהם.

הגורם האנושי בלב כל העשייה

מקצועיות ומסירות הצוות שלנו הן סוד ההצלחה שלנו ב"מרכז אמיל". אנשי המקצוע שלנו פועלים בכל ההיבטים כדי להעניק למטופלים אווירה משפחתית תומכת שתאפשר את נתינת האמון, ההתמסרות והנכונות לשתף פעולה שכה חיונית לתהליך הזה. אנו יכולים להנחות אותך עד נקודה מסוימת, אך העבודה האמיתית תהיה תלויה בעיקר בך. בתוכנית הטיפול המשלבת מפגשים טיפוליים קבוצתיים ופרטניים, פיקוח רפואי מסביב לשעון ופעילויות פנאי בעלות אופי טיפולי – מעיסוק באמנות ועד לתרגול יוגה – אנו מנחים אותך לכל אורך הדרך. כל מה שנותר לך לעשות הוא רק להושיט יד.

הצעד הראשון בהמשך חייך

גם ביום שאחרי תוכנית הגמילה, אנחנו איתך. כדי להמשיך ולנצח את ההתמכרות יום אחרי יום, נדרשות תעצומות נפש רבות וארגז כלים נרחב. הצוות שלנו, המונה אנשי טיפול מיומנים ומכורים נקיים שמשתפים מניסיונם, זמין לך בכל עת וישמח לשמש לך כתף תומכת ואוזן קשבת ברגעים הקריטיים. אנו מעולם לא מפסיקים להתרגש מהתהליכים שאנו עדים להם וגאים לשמש כגורם משמעותי במסע האמיץ והמעצים הזה בחזרה אל החופש. רוצה ללמוד עוד על כלל האפשרויות הממתינות לך במרכז אמיל? למידע נוסף על תוכנית הטיפול, על הכשרת הצוות שלנו ועל מגוון הפעילויות שיעמדו לרשותך בתהליך, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עוד היום ונציגינו יספקו לך את כל הפרטים הנדרשים עבורך. ליצירת קשר, ניתן להתקשר למספר 09-7684848.

דילוג לתוכן