כתבה ראשיתנוער וצעיריםקהילה

"להקדיש את הזמן למען האחרות – במפגן של עוצמה נשית" – תכשיטים לילדות ביה"ח וולפסון

בשיאו של מחנה הקיץ של ארגון הנוער היהודי הגדול בעולם, ה-NCSY, הכינו חניכות התוכנית יחד עם בנות מרכז הנוער OU ישראל בחולון תכשיטים ייחודים – תרומה לילדות בית החולים וולפסון

כחמישים בנות מרחבי העולם ממחנה GIVE, של הארגון היהודי הגדול בעולם OU, הגיעו לחטיבת הביניים והתיכון הדתי 'יבנה' בחולון והכינו צמידים ושרשראות לילדות חולות בבית החולים וולפסון יחד עם תלמידות בית הספר וחניכות מרכז הנוער של OU ישראל, 'מקום בלב'. מטרת הפעילות הייתה בכדי להעלות לבנות חיוך ושרשרת על הפנים, בימים בהם החופש הגדול בעיצומו והתסכול בבית החולים עלול להיות קשה.

הבנות התחלקו בבית החולים וולפסון, עברו בין מחלקות הילדים וחילקו את הצמידים והשרשראות לבנות המאושפזות במקום. מוריה, הרכזת חברתית בבית הספר אשר ליוותה את התהליך מספרת: "שיתוף הפעולה המוצלח עם בנות GIVE מתבצע מספר שנים וכל שנה אנחנו מתרגשים מחדש. היה מרגש לראות את הבנות מוכנות לעשות, לתת, ולהקדיש את הזמן שלהן למען האחרות במפגן של עוצמה נשית".

צילום: OU ישראל

מנהל מרכז הנוער 'מקום בלב', אדיר טרב הודה לבית ספר יבנה שסיפק את המקום לפעילות המבורכת ולכל השותפים והנוגעים בדבר הזה. " כשאתה נותן למישהו אחר זה אתה מרגיש שזה מעניק לך יותר מאשר אתה נותן. הרגשנו שמחה רבה להכין את התכשיטים במטרה לשמח בנות אחרות".

דילוג לתוכן