חדשותכללינדל"ןעסק מקומיקהילה

לקבל את כלל ההטבות

כל קבלן יודע שעל מנת שהוא יוכל לעלות את היקף העבודות שלו, ועל מנת שהוא יוכל לרשום עובדים זרים, וכן על מנת שהוא יוכל להשתתף במכרזים ציבוריים וממשלתיים הוא חייב שיהיה ברשותו תעודת קבלן רשום אשר דרכה יוכל למעשה לפתח את קריירת הקבלנות שלו בצורה הכי טובה שיש וכן לעשות עבודות גדולות יותר הוא יצטרך להירשם אצל רשם הקבלנים. התעודה לא מקנה לקבלן רק יותר פרויקטים אלא גם מקנה לו מוניטין, תעודת איכות, ועוד דברים אשר יהפכו אותו לקבלן איכותי יותר ומומלץ יותר. בנוסף על כך על מנת לבצע את הליך הקבלת תעודת קבלן רשום יש לפנות לחברה אשר מתמחה בתחום ואשר יודעת להשיג לכם את מבוקשכם בדרך הכי מהירה שיש. והכי איכותית שיש. אחת החברות הכי טובות בשביל זה היא חברת הילה רישום קבלנים אשר לה ניסיון עתיר שנים בתחום הוצאת רישיונות לקבלנים, העלאת סיווג, רישום עובדים זרים ועוד. חברתנו הינה בעלת מוניטין מפואר ויודעת לקצר את התהליכים בצורה הכי טובה שיש.

איכות ומקצועיות מעל הכל

אחד הדברים החשובים בין אם אתם שוכרים קבלן או בין אם אתם קבלנים בעצמכם זה למעשה תעודת הקבלן שלכם שכן תעודה זו נחשבת לתעודה יוקרתית ואיכותית וכמובן שהיא מונה דרגות סיווג שהן קריטיות וחשובות. כמו כן קבלנים רשומים נהנים מהטבות, נהנים מתווית בעל שם, וכן יכולים להשתתף בפרויקטים ממשלתיים וציבוריים, יכולים לגייס עובדים זרים, וכן הם מקבלים אישורים מיוחדים שלא כל קבלן מקבל, אלא רק הרשומים. בנוסף על מנת להיות קבלן רשום מן המניין יש שם מספר קריטריונים אשר הינם קריטיים להמשך התהליך, כמו למשל טפסים שיש להגיש, היקף עבודה שיש לעשות ועוד. הליך קבלת רישיון קבלני הוא הליך בירוקרטי לא פשוט שיש לעשות על ידי אנשי המקצוע האיכותיים ביותר.

לעבוד בראש שקט

כל קבלן רוצה בסופו של דבר לעבוד בראש שקט, כמה שפחות התעסקות עם משרד הבינוי והשיכון וכמובן שיוכל לעבוד בהיקפי העבודה הגבוהים ביותר שיש. על מנת להגדיל את רמת הסיווג, לקבל תעודת קבלן רשום או כל דבר כזה או אחר פנו לחברת הילה רישום קבלנים אשר מתמחה ברישיונות לקבלנים, היתרים מכל הסוגים, ועוד. חברתנו יצרה קשרים ענפים עם כלל הגופים והיא תעשה את ההליכים השונים בצורה הכי טובה שאפשר. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 073-215-8309 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

דילוג לתוכן