סוגי טלוויזיה תלויים על הקיר

טלוויזיות הן חלק בלתי נפרד מחיינו והן קיימות כבר עשרות שנים.

עם זאת, הם כבר לא מוגבלים רק לסלון. ניתן למצוא אותם בחדרי שינה, במשרדים ואפילו במטבח!

טלוויזיות מגיעות בסוגים שונים – טלוויזיות עם מסך שטוח, טלוויזיות LED, טלוויזיות OLED.

לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. עם התקדמות הטכנולוגיה והמסכים, טלוויזיות הפכו גם לזולות יותר מאי פעם.

  • טלוויזיה עם מסך שטוח: טלוויזיות עם מסך שטוח הן הסוג הנפוץ ביותר של טלוויזיות שתלויות על הקיר. יש להם מסגרות דקות והם מורכבים מלוח שטוח. המסכים יכולים להיות בכל גודל, אבל בדרך כלל הם נעים בין 32 אינץ' ל-55 אינץ'. הם די סבירים ויש להם רזולוציה גבוהה. טלוויזיות אלו מגיעות לפעמים עם רמקולים מובנים, אך חלקן מגיעות גם עם רמקולים חיצוניים.
  • טלוויזיה עקומה: טלוויזיות מעוקלות נקראות גם מסכים מעוקלים או טלוויזיות מעוקלות. יש להם מסכים מעוקלים שמתעקלים סביב אזור הצפייה שלך והם יוצרים חווית צפייה סוחפת. ניתן למצוא מסכים מעוקלים גם בגדול

מתי יש צורך להזמין מתקין טלויזיה?

כאשר יש לך הרבה טלוויזיות, ייתכן שתצטרך מתקין טלויזיה שיעזור לך לארגן את כולן. אם אינך יודע מה מספר דגם הטלוויזיה שלך או היכן נמצא השלט, זה יכול להיות קשה. מתקין מקצועי יכול לעזור בדברים הללו ולוודא שהטלוויזיה שלכם תיראה יפה ומסודרת.

ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שתצטרך להזמין מתקין טלוויזיה:

  • אם אתה עדיין לא בטוח לגבי גודל הסלון שלך,
  • אם אינך בטוח היכן יש למקם את הטלוויזיה שלך,
  • אם יש לך שאלות כלשהן לגבי תהליך ההתקנה.
    הצעד הראשון הוא למדוד את הסלון שלך.

כמה עולה להתקין טלוויזיה ?

ישנם גורמים רבים שמשפיעים על המחיר של התקנת טלוויזיה. עלות ההתקנה תלויה בגודל ובסוג הטלוויזיה, במיקום ואיזה סוג שירות אתה רוצה. לדוגמה, אם אתה מתקין טלוויזיה בחדר השינה שלך, זה יעלה יותר מאשר אם היית מתקין אותה בסלון שלך.

אין תמחור סטנדרטי עבור שירותי התקנת טלוויזיה; זה תלוי בדרך כלל באיזו חברה עושה את העבודה ואיזה סוג שירות הם מספקים. חברות מסוימות גובות 150ש”ח ואחרות גובות 200 ש”ח או יותר.

עלות התקנת הטלוויזיה משתנה בהתאם לסוג הטלוויזיה והמקום שבו היא תותקן. ישנן גם עלויות התקנה שונות עבור טלוויזיות חדשות וטלוויזיות שהיו בשימוש זמן מה.

איך לבחור מתקן תליה לטלוויזיה?

התקני תליית טלוויזיה: הדבר הראשון שאתה צריך לשקול הוא איזה סוג של טלוויזיה יש לך. אם יש לך מסך גדול, אז אתה צריך לשקול תושבת תקרה או תושבת זרוע מפרקת. אם הטלוויזיה שלך קטנה, אז אתה צריך לשקול ערכת הרכבה על הקיר או הרכבה על הקיר עם סוגרים וברגים.

המכשיר הטוב ביותר לתלייה של הטלוויזיה יהיה תלוי באיזה סוג של הגדרה אתה רוצה להשתמש והיכן הטלוויזיה שלך עומדת להיות מותקנת. לדוגמה, אם הטלוויזיה שלך עומדת להיות מותקנת על הקיר, אז עדיף ללכת עם תושבת זרוע מפרקת מכיוון שהיא יכולה להסתובב לכל כיוון ויכולה להחזיק

התקני הרכבה לטלוויזיה נועדו להחזיק את הטלוויזיה שלך במקום ולמנוע את נפילתה. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים, כאשר חלקם יקרים יותר מאחרים.

זו שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם לפני שהם קונים מתקן תלייה. ישנם גורמים רבים שמתאימים לבחירת מתקן תליית טלויזיה מהתקרה , אך החשובים שבהם הם משקל הטלוויזיה, צורת קיר וכמה מקום פנוי יש לך על הקיר.

באופן כללי, טלוויזיות גדולות יותר צריכות תושבות גדולות יותר מאשר טלוויזיות קטנות יותר. לדוגמה, אם יש לך טלוויזיה בגודל 32 אינץ' וברצונך להרכיב אותה על קיר 16 אינץ' עם חתיכים, אז תצטרך להשתמש במתקן ברוחב 16 אינץ' לפחות.

למידע נוסף על היכנסו לאתר יוסי הנדימן בלחיצה על הקישור https://hplus.co.il/

 

דילוג לתוכן