צעצועי מין לזקפה והשהייה

כבר לא עומד כמו פעם, פחות מחזיק – אולי יש לנו פתרון עבורך – צעצוע מין. כיום קיימים מגוון רחב של צעצועי מין לגבר שגורמים לזקפה והשהייה כמו: משאבות, משחות, ותרסיסים עוד. בשונה מכדורים כמו ויאגרה. צעצוע מין גברי הוא לא פולשני ויכול לגרום הנאה גם לפרטנר או הפרטנרית שלך.

איזה צעצועי מין גורמים לזקפה?

אביזרי מין לגבר לזקפה והשהייה הם דרך להימנע מכדורים וזריקות . הרי בשביל טבעת זין אתה לא צריך לדבר עם הרופא שלך. מה הם צעצועי המין המובילים:

שרוולי מאריך זין – שרוול פין הוא צעצוע מין חלול בצורת פין המתלבש עליו בסקס. שרוולי הפין מגיעים במגוון מגוון של צורות, גדלים וסוגים. חלקם ענקיים באופן לא מציאותי ונועדו בעיקר להפוך את הסקס לכיפי יותר עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך אם אתה מתקשה להעמיד אותו בזמן החדירה ולאורך זמן. הרעיון הוא שהנרתיק או פי הטבעת – יקבלו משהו מוצק ועומד. ישנם גם שרוולים מאריכים עם רטט ובמרקם שונים – כל מה שיפנק את הפרטנר או הפרטנרית.

גומיות זיקפה לפין  – גורמות להשהייה בכך שהן מתלבשות על הזין וגורמות לשיפור הזיקפה ועיכוב השפיכה. בעיקרו של דבר, זהו מכשיר בצורת טבעת שאתה לובש סביב בסיס הפין שלך. גומיות זיקפה יכולות להשתלב עם מגוון מכשירים המשפרים את הסקס, כמו פלג, דילדו רוטט, מסאג'ר לפרוסטטה ורתמות, והם זמינים במגוון גדלים.

ויברטורים – ויברטור איכותי עושה בדיוק את מה שאתם חושבים עליו: צעצועי מין בשביל גברים. לויברטורים הן דרך מעולה לשדרג את הנאה ולשפר את זקפה והשהייה. בשילוב עם שרוול פין, הם יכולים לספק גירוי נוסף לשני בני הזוג, והנאה משופרת.

משאבה להגדלת הזין – משאבת פין צעצוע מעולה להביא לזקפה והשהייה. המשאבה קלה לתפעול עם צינור מעל לפין, טבעת לבסיס הפין. המאבה היא חשמלית הפועלת על ידי סוללה. מומלץ להשתמש עם ג'ל סיכוך.

איך משתמשים במשאבת פין? השימוש במשאבת הפין אולי נראה מעט מביך בהתחלה, אבל זה מכשיר פשוט למדי להפעלה. התחל על ידי הנחת הצינור מעל הפין. ייתכן שתרצה להשתמש בחומר סיכה כדי למנוע גירוי מהצינור. הפעל את המשאבה אם היא מופעלת באמצעות סוללה, או השתמש במשאבה הידנית בכדי להתחיל להסיר אוויר מתוך הצינור. השינוי בלחץ האוויר יגרום לדם לזרום לזין שלך לעמוד. זה עלול לקחת רק כמה דקות עד שאתה לזקפה.לאחר מכן תוכל להסיר את הצינור לשחק משחק מקדים או סקס.

ממליצים לשלב עוד צעצועי מין כגון טבעות רטט.

דילוג לתוכן