שטיח עגול – כשעיצוב ונוחות נפגשים

שטיח עגול – כשעיצוב ונוחות נפגשים

שטיח עגול הפך לאחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם עיצוב הבית. הוא בעל צורה ייחודית, אטרקטיבי ודקורטיבי ומוסיף רבות למראה הכללי של כל חדר בבית. כיום ניתן למצוא שטיחים עגולים במגוון רחב של דוגמאות ייחודיות ביניהם שטיחים מודרניים יותר, שטיחי וינטג' או שטיחים בדוגמא מרוקאית. בחירת שטיח לבית היא בחירה חשובה מאוד מכיוון שהיא משפיעה בצורה משמעותית על המראה הכללי של החדר ועל התוצאה הסופית של הקו העיצובי הבולט בבית. לדוגמא שטח לסלון, דווקא שטיח עגול יכול להיות הבחירה הנכונה ביותר הן מבחינת המראה והן מבחינת הנוחות אותה הוא מספק.

הבחירה בשטיח עגול

שטיח לבית יוצר באופן מיידי תחושה של חמימות ונעימות והופך גם את דירת המגורים הפשוטה ביותר לבית של ממש. חשוב להתאים את השטיח הן לצרכי הבית או החדר הספציפי אליו אתם מכניסים אותו והן לבחון כי הוא אכן מתכתב עם העיצוב הכללי של הבית שלכם. שטיח עגול מהווה פתרון איכותי לשתי הנקודות הללו. 

בשנים האחרונות ניתן לראות שטיחים עגולים במגוון רחב של דוגמאות, צבעים או גדלים. אין ספק כי הצורה העגולה הפכה להיות טרנד של ממש ובתים רבים מתהדרים בשטיחים מסוג זה. אין ספק כי מבחינה עיצובית מדובר בבחירה הנכונה ביותר כיום. גם מבחינת נוחות שטיח עגול הינו בעל יתרונות משמעותיים. צורתו של השטיח אינה דורשת התעסקות רבה עם פינות שעלולות להתקפל לכם, לרוב אינה דורשת מכם להכניס את פינותיו תחת הספות כיוון שהוא חסר פינות וכן מספקת לכם אפשרות נוחה יותר לניקיון. 

שטיח לכל חדר

העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים- כאלו שאוהבים לראות את הרצפה שלהם וכאלו שאינם מסוגלים לראות את ביתם ללא שטיח. השטיח מעבר להיותו דרך ייחודית ונוספת לשדרג את מראה הבית הוא גם מאפשר לנו לעבור את חודשי החורף הקרירים בתחושה נעימה יותר כיוון שכפות רגלינו לא צריכות לפגוש את הרצפה הקרה. על מנת ליהנות משטיח נעים שיחזיק לכם לאורך זמן חשוב לבחור במוצר איכותי. אם גם אתם מבקשים להוסיף שטיח לביתכם זה הזמן לצאת מעט מהקופסא ולבחור שטיח איכותי שייתן לכם את המענה לו אתם זקוקים.

דילוג לתוכן