אולי יישמע לכם מוזר אבל יתושים יכולים להופיע גם בחורף

נכון שעונת היתושים היא בחודשי הקיץ החמים, אבל גם בחורף הייתושים יכולים להופיע וזאת מאחר שלאחר שיורד גשם ויוצאת השמש , היתושים מרגישים " ביטחון" ומתחילים להתעופף ולעקוץ אותנו וכן גם לאור העובדה שיתושי הטיגריס האסייתי התרבו בשנים האחרונות. בשנים האחרונות תושבים של ערים שונות בארץ מקבלים פניות רבות בבקשות לריסוס איזורים בערים השונות, אבל הריסוס לא תמיד עוזר ולכן חשוב להצטייד בקוטל יתושים חזק שימנע ממכם עקיצות ייתוש גם בחורף.

קוטל יתושים הינו מוצר חשמלי שניתן להשתמש בו במשך כל השנה. קוטל יתושים מפיץ אור אולטרה סגול שכן זהו אור מיוחד שהנורה פולטת ובזכות האור הזה הייתושים מתקרבים לחרק המעופף. האור האולטרה סגול לא מושך אליו רק ייתושים, אלא מושך אליו עוד סוגים של חרקים מעופפים כמו : פרפרים, זבובים, דבורים, חומייני וכן עוד סוגים רבים של חרקים מעופפים.

הטיגריס האסייתי הגיע אל ארץ ישראל מדרום מזרח אסיה. בשנים אחרונות כמות הייתושים בארץ שלנו ובעולם כולו הולכת וגדלה וזאת לאור התחממות האקלים. אם אתם רוצים להפסיק להיעקץ ואם אתם רוצים להתגרד עליכם לעשות מספר פעולות פשוטת כדי להימנע מעקיצות ייתוש.

אם אתם נמצאים בחוץ לבית, הצטיידו ותמרחו על עצמיכם משחות המונעות עקיצות ייתוש. עליכם לבדוק היטב שהתכשיר שאתם משתמשים בו אינו מכיל חומרים רעילים. במידה ואתה שוהים בבית עליכם להצטייד בקוטל יתושים מומלץ עם שנאי חזק כדי שהוא יצליח לקטול את כל הייתושים או ליתר דיוק את כל היתושות שרוצות לעקוץ אתכם. אתם תופתעו לקרוא שמי שעוקצת אתכם היא הייתושה ( נקבת הייתוש). נקבת ההיתוש עוקצת אתכם מאחר ודרושים לה חלבונים. הייתושה זקוקה לחלבונים שלנו הנמצאים בדם שלנו מאחר ובזכות החלבונים היא מייצרת ביצים .

אם כן למעשה, הסיבה שהייתושה היא זו שעוקצת אותנו היא על מנת שהיא תוכל להתרבות.

נקבת הטייגר האסייאתי היא ייתושה מאוד עקשנית שמסוגלת לעקוץ את אותו אדם כ-15 פעמים בטווח קצר יחיסת. לא זו אף זו, נקבת הייתוש הטייגר האסייתי פועלת בנחישות, בזרזיזות ובשקט! לכן, לא ניתן לאתר אותה ע"פ הזמזום ולכן קשה מאוד למצוא אותה או לשמוע אותה לפני שהיא רוצה לעקוץ וזאת בניגוד לייתושה הכולוכית.

אם כן, כדי להיפטר מעקיצות הייתוש עליכם להתשמש בהדברה נגד יתושים חזק שייקוטל את כל היתושות ובזכותו תוכלו לעבור את חודשי הקיץ החמים וגם את חודשי החורף ללא עקיצות ייתוש וללא גירודים.

בשוק ישנם סוגים רבים של קוטל יתושים בגדלם שונים ובצורות שונות. אז איך למעשה אפשר לבחור קוטל יתושים מומלץ?

ראשית חשוב מאוד לדעת מה גודל החלל בו אתם רוצים להשתמש בקוטל היתושים.

שנית יש לבחור קוטל יתושים עם שנאי חזק וזאת בכדי שקוטל היתושים יצליח לקטול את הייתוש או החרק המעופף ולא רק למשוך אותו אליו.

חשוב מאוד להשתמש בקוטל יתושים התואם את הצרכים שלכם וזאת על מנת שהאור של קוטל היתושים לא יפריע לכם לישון וכן לא יצרוך לכם חשמל מיותר.

המאמר בחסות חדשות bignews

 

דילוג לתוכן