במה באים לידי ביטוי היתרונות של הנשים?

  • לנשים יש תוחלת חיים ארוכה יותר – אחד מן היתרונות הבולטים של המין הנשי מתקשר בוודאי לשיעורי תמותה. על פי מחקר השוואתי, אשר בוצע לאחרונה במדינת שבדיה, שבו בוצעה השוואה בין המין הנשי ובין המין הגברי, אשר חיו בשנות האלף ושמונה מאות ואף במאה העכשווית, נמצא כי נשים דאז וכיום חיות יותר מגברים בשיעור של למעלה מחמישה אחוזים, מסקנות אלו תקפות לכל המדינות ברחבי תבל. כ -5% יותר.
  • נשים מקבלות עד גיל מסוים את המחזור החודשי ומשפרות את תפקודי הלב שלהן – זה הוא יתרון עצום, יש אשר קוראים לו השערת הלב הנשי הרץ. בשל העובדה כי קצב הלב של הנשים נמצא בעלייה במחצית השנייה של הווסת, זה עוזר להן בתהליך ההתחזקות של הלב. הגורם לכך הינו שהלב שואב יותר דם בזמן הזה באותו אופן שהינו עושה כאשר אנשים מבצעים תרגילי לב דונג. כפועל יוצא מכך, לנשים עשוי להיות לב בריא יותר לעומת המין הגברי.
  • נשים מקבלות יותר כבוד וטיפול מיוחדים – לרוב, נכון לומר כי נשים מקבלות יותר כבוד וטיפול מיוחדים, אשר מוענקים להן על ידי המין הגברי. הדברים הללו מספקים לנשים מספר הטבות ליהנות מהם, כמו לדוגמה – כאשר הגברים מפגינים מעשי אבירים, פשוטים עד מורכבים, כאשר הגברים המנומסים מקפידים לפתוח את הדלת בפני הנשים ומאפשרים להן להיכנס למקום ראשונות או שתתפלאו בוודאי לקרוא זאת – אבל תופעת הג'נטלמניות אינה פסה מן העולם ורבים הם הגברים שמציעים לנשים לשבת במקומם באוטובוס אשר הומה אדם.
  • נשים בעלי כישורי תקשורת טובים יותר מהגברים – בהתאם למחקרים אשר בוצעו במהלך שלושת העשורים האחרונים, נמצא כי נשים יותר טובות מן הגברים בכל היבטי התקשורת. גברים שמא מדברים יותר, אך נשים מכירות יותר מלים באוצר מלים לעומת הגברים.

במה באים לידי ביטוי החסרונות של נשים?

נשים נחשבות ליותר חלשות לעומת הגברים – חרף העובדה כי אין הדבר נכון בפרט בתקופה בה אנו חיים כעת, קיימים עדיין המון בני אדם שרואים בנשים כדמויות תלותיות או שבריריות אל מול המין הגברי בכל ההיבט של ביצוע משימות ופעילויות שדורשות נוכחות גברית. אין כל אישה עשויה לבצע עבודות פיזיות שגברים יכולים לבצע אותן, כמו לדוגמה – לנקות או לצבוע את הגג, להחליף צמיג למכונית, או טיפולי אינסטלציה וכיוצא בזה. הגורמים לזה שיש נשים שהינן נמוכות למדי, לרוב הן לא יכולות להשתוות עם הגובה של הגברים, וכן הן בעלות מסת גוף שונה משל הגברים. מדוע כדאי לכם להכיר חברה לחיים?להכיר ידידה הכי טובה או להכיר חברה לחיים עשויים להיות בעלי המון השפעות חיוביות על הרווחה ועל הבריאות שלכם, אבל יחד עם זאת, אין כל הזמן זה פשוט לבנות מערכת יחסים עם חברה לחיים בכלל ולשמור על קיומה לטווח הארוך בפרט. לפני שתכניסו את עצמכם לביסוס של מערכת יחסים שמבוססת על החברה הכי טובה שלכם, עליכם קודם כל להתוודע היטב למעלות אשר טמונות בחברה לחיים, והן כלעייל – Ø      חברה לחיים תעודד אתכם בהימנעו או בשינוי של הרגלי אורח חיים הלא בריאים שלכם, כגון – הימנעות מכושר או שתייה מופרזת של אלכוהול.  Ø      חברה לחיים תסייע לכם בהתמודדות עם כל מיני מצבים קשים, כמו למשל – פטירת מישהו שיקר ללבכם, טראומות, פיטורין, גירושין, וכיוצא בזה.

מדוע כדאי להיכנס לאתר נפגשים?

במידה והנכם מוצאים את עצמכם תרים המון זמן אחר קשר זוגי, בכל אמצעי ידוע, כדאי שתדעו כי על ידי אתר נפגשים תם החיפוש הסיזיפי שלכם. באתר זה לא תיגבה מכם עלות, אף לא אגורה אחת. האתר הזה נועד פרופר למציאת אהבה והמוטו שלו זה לבוא מאהבה. מפעילי האתר הזה סוברים שעל מנת ללכת לפגישה עבור מציאת קשר זוגי רציני ומציאת אהבה, אין לקשר אותם בהוצאה כספית.

דילוג לתוכן