בנק מזרחי טפחות יעמיד מימון של 1.5 מיליארד ש"ח לפרוייקט פינוי בינוי בבת ים

בנק מזרחי טפחות מעמיק פעילותו בתחום ההתחדשות העירונית ויעמיד מימון כולל בהיקף של 1.5 מיליארד ש"ח לחברת אזורים במתחם פינוי בינוי ענק בבת ים.

במסגרת פרויקט  ההתחדשות העירונית MOMENT בבת ים, ייהרסו 6 בניינים קיימים בני 4 קומות ו-144 דירות ובמקומם ייבנו 4 מגדלי מגורים בני 34-35 קומות כל אחד ו-714 יח"ד סה"כ מהן 144 דירות ישמרו לבעלי דירות קיימים. כמו כן, הפרויקט יכלול מסחר ותעסוקה בשטח כולל של כ8,200 מ"ר.

בנק מזרחי טפחות, הינו בעל ניסיון עשיר בליווי פרויקטים מובילים ומורכבים בתחום התחדשות עירונית ובשנים האחרונות אף מחזק את פעילותו בתחום זה עם ליווי של פרויקטים מובילים, ביניהם: פרויקט פינוי בינוי של אאורה בקריית אונו, אפריקה ישראל מגורים בנתניה ופרשקובסקי בחיפה.

את פעילות סקטור בנייה ונדל"ן בבנק מובילה, פנינה אלה, המביאה עמה ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם תחום הייזום והבנייה. מנהל החטיבה העסקית בבנק הוא אופיר מורד.

ליווי הפרויקט ע"י בנק מזרחי טפחות מעניק שקט ובטחון לגורמים המעורבים בפרויקט ובראשם הדיירים והרוכשים. ליווי הפרויקט ע"י הבנק אשר מוביל את שוק המשכנתאות בישראל, יאפשר לרוכשים ולחברי ארגון 'חבר' המשווק בימים אלו מאות  דירות ייחודיות בפרויקט במחירים אטרקטיביים ליהנות מפתרונות מימון מיטביים.

דילוג לתוכן