ברוכה הבאה שנת הלימודים תשפ"ב: למעלה מ-40,000 תלמידים פתחו הבוקר את שנת הלימודים

צלצול ראשון לשנת הלימודים תשפ"ב: כ-40,000 תלמידים פתחו הבוקר את שנת הלימודים בחולון בהתרגשות ובשמחה. לאחר היערכות נרחבת ועבודות שיפוץ וניקיון במוסדות החינוך, נפתחה שנת הלימודים תשפ"ב בכל מוסדות החינוך בעיר כאשר לכולם ברור, שגם השנה הזו תדרוש הרבה סבלנות, גמישות ויכולת השתנות בהתאם לצרכים.

התלמידים והתלמידות התרגשו לחזור למוסדות החינוך ולפגוש את חבריהם ואת הצוותים החינוכיים. בבתי הספר ובגנים חיכו לתלמידים קבלות פנים חגיגיות שהכינו לכבודם הצוותים עם בלונים בכניסה, שלטי ברכה לילדי א' ומוזיקה.

כמדי שנה, וגם הפעם במתכונת מצומצמת, סיירו ראש העיר מוטי ששון, מנכ"ל העירייה ארז ניסים, ראש מינהל החינוך אריאלה קידר ובכירים ממינהל החינוך במספר בתי ספר והתרשמו ממוכנותם, שוחחו עם הצוותים ואיחלו לתלמידים הצלחה ובריאות. הבוקר נפתח בבית הספר היסודי שמיר בקריית אילון, שם פגשו בחצר את ילדי א' והוריהם הנרגשים ואיחלו להם הצלחה. משם המשיכה המשלחת לבית ספר יסודי נוסף, בי"ס שער האריות בקריית שרת, והתרשמו מהשיפוץ שעבר בית הספר ובמיוחד מהספרייה החדשה. בקריית החינוך הראל בני עקיבא שבג'סי כהן שוחח ראש העיר עם התלמידים בכיתה ומשם המשיכה המשלחת לבית הספר שחקים לחינוך מיוחד לבני נוער וברכה את אנשי הצוות על עבודת הקודש שהם עושים. הביקור נחתם בביה"ס השש שנתי ק"ש שבו נפגשו עם המנהל החדש ואיחלו לו הצלחה.

מוטי ששון: "זו השנה השנייה שאנו פותחים שנת לימודים בתקופה לא פשוטה, המציבה אתגרים גדולים למערכת החינוך איך ליצור למידה משמעותית ומועילה גם כשיש קשיים אובייקטיביים. לא נחסוך במאמצים ובמשאבים על מנת לאפשר לילדי העיר ולצוותים החינוכיים לקיים את שנת הלימודים בצורה טובה, בריאה ומוצלחת"

דילוג לתוכן