בר מצווה בכותל, האירוע שתמיד ידבר עליו.

רוצים שכולם ידבר על האירוע שלכם ואף פעם לא ישכחו אותו. בשביל זה אתם צריכים לחגוג בר מצווה בכותל. אירוע כזה מכיל את כל המרכיבים של אירוע מושלם ובלתי נשכח.

המקום הקדוש ביותר.

לא צריך כבר לומר לכם, אתם כבר יודעים שירושלים היא העיר הקדושה ביותר ליהודים והכותל הוא האתר הקדוש ביותר בירושלים, כך שגם הוא הכי קדוש ליהודים. בירושלים גם קיימים כל הדברים הטכניים שמסייעים לאירוע בר מצווה להתנהל היטב, למשל מסעדות טובות ואתרים לסייר בהם.

מה עם אטרקציות?

כדי שהאירוע יהיה באמת מושלם. אנחנו נותנים לכם את האטרקציות לבר מצווה  השוות ביותר שיש. להקת מתופפים שמרקידה את כולם, בובת חסיד שמשמחת את כולם, הפרחת בלונים שמרגשת את כולם והפרחת יונים לשלום ולבריאות של כולם. יש לנו עוד אטרקציות רבות, מומלץ מאוד להתייעץ איתנו בנושא.

בר מצווה בכותל. צילום: כינור דוד

המסעדות הכי שוות

יש לנו בשבילכם את המסעדות הכי טובות שיש בירושלים, כך שכולם יצאו שבעים ושמחים. יש לנו אפשרות לתת לכם את מנות פשוטות יחסית או מנות גורמה, הכול לפי הבחירה והתקציב שלכם. בהקשר של אוכל, השמיים הם הגבול. כל המסעדות שלנו הן כשרות, כאשר יש מסעדות שהן גם כשרות למהדרין.

מה עם הסעות?

הסעות לבר מצווה בכותל הם דבר מאוד חשוב. לא כדאי להגיע לכותל בירושלים עם רכב פרטי. בסביבת הכותל יש מעט מאוד חנייה, כך שמובטח לכם הרבה כאב ראש. תיסעו עם אוטובוס ממוזג ומפנק, כך יהיה לכם ראש שקט ותוכלו להשקיע את כל האנרגיות שלכם בהנאה מהאירוע.

הפקת בר מצווה בכותל. צילום: כינור דוד

מה שירותי צילום?

אנחנו מספקים לכם את הצלמים לאירוע בר מצווה בכותל שהם הכי מקצועיים שיש. אתם תקבלו חבילת צילום שווה הכוללת צילומי סטילס, צילומי וידאו, קליפ של רגעי השיא של האירוע ואלבום מושקע. בנוסף, יש אפשרות לעשות מגנטים ובלוקי עץ.

האם האירוע יקר?

עלות אירוע בר מצווה בכותל משתנה לפי פרמטרים רבים. אל תדאגו, אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לחגוג את בר המצווה של בנו בעיר הכי קדושה ליהודים, כך שאנו גמישים במחירים, שהם לכל כיס. אפשר לומר שהאירוע שאנו מארגנים לא שונה הרבה בעלותו מאירוע אולם רגיל.

הדברים שהכי חשוב לזכור בבר מצווה

  •  קודם כל חשוב לדעת את תאריך שבו חלה בר המצווה של ילדכם. את התאריך אפשר לדעת לפי מחשבון בר מצווה שאותו תוכלו למצוא באתר האינטרנט המושקע שלנו.
  •  חשוב לדעת בערך כמה אנשים יש לכם באירוע ואיזה אטרקציות אתם רוצים לעשות בו, כאשר רצוי לדעת הכול כבר מספר חודשים לפני האירוע. כך תוכלו להתארגן לאירוע בשקט גם מבחינה לוגיסטית וגם מבחינה ארגונית.
  •  חשוב שחברה מקצועית תארגן לכם את האירוע, כך שלא תצטרכו לשבור את הראש ותוכלו להתרכז בכיף של מהאירוע.

 

חברת כינור דוד היא החברה הכי טובה לארגן לכם בר מצווה בכותל. יש לנו הרבה ניסיון בתחום ואנו יודעים לערוך אירוע מושלם וללא תקלות. תתקשרו עלינו עוד היום, נדבר, נקבע פגישת היכרות ללא התחייבות ונתחיל לארגן לכם אירוע מושלם.

דילוג לתוכן