בת ים: הרכב סטה מהכביש ודרס את יושבי בית הקפה

סמוך לשעה 10:45 רכב פרטי שיצא מחנייה בנסיעה אחורית החל לפתע ללחוץ בחוזקה על הגז ולדהור לכיוון המדרכה עד שהתנגש באיזור ישיבה של מסעדה ברחוב רוטשילד בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי למספר נפגעים, בהם אישה מחוסרת הכרה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון לפחות תשעה פצועים, בהם אישה כבת 60 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, מורדמת ומונשמת ו-8 במצב קל. נהג הרכב, גבר בן 78 במצב בינוני עם חבלת חזה ו-7 במצב קל.

החובשים של מד"א חגי נתני ומעוז ויברמן סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה, הרכב עלה המדרכה ופגע במספר שולחנות. אישה כבת 60 שכבה על המדרכה כשהיא מחוסרת הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה. נהג הרכב ישב באוטו כשהוא בהכרה ופצוע באורח בינוני ופצועים נוספים שנפגעו באורח קל התהלכו במקום. הכוחות הגדולים של מד"א שהגיעו למקום בניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים ואופנועים, העניקו טיפול רפואי לפצועים ופינו אותם לבית החולים וולפסון."

התאונה הקשה בבית ים. צילום מצלמות האבטחה:
שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

בשלב זה עוד לא ברור מה הביא לתאונה הקשה וחוקרי המשטרה נמצאים במקום ויתשאלו את הנהג לכשיושלם הטיפול הראשוני בו על מנת לברר את פרטי הארוע. פרטים נוספים, נביא לכם בהמשך.

צילום: משטרת ישראל
דילוג לתוכן