בת ים מצטרפת למהפכת המשלוחים של וולט

אפליקציית המשלוחים שכבשה את התל אביבים והגיעה לאחרונה לחולון, פתח תקווה וקריית אונו, ממשיכה להתרחב – היום תחל להפעיל את שירותי Wolt בבת ים. השירות החדש מקצר את זמני ההמתנה הנוכחיים מ-90 דקות ל-31 דקות בממוצע.

תושבי בת ים מצטרפים לחגיגה ונהנים כעת ממשלוחים משלל המסעדות שפועלות ברחבי העיר כאשר חלקן לא הציעו שירות משלוחים עד כה. חלק מהמקומות אשר יהיו זמינים באפליקציה הם בורגר קומפני, קאראס, גלידת גולדה, תלסה, פיצה פורטבלו ועוד עשרות מסעדות.

כעת בזכות שירות המשלוחים של Wolt יוכלו תושבי האזור להזמין מהמסעדות את המנות האהובות ולקבל את האוכל בזמן קצר בהרבה מזמן המשלוח הממוצע בעיר.

כיום זמן ההמתנה הממוצע למשלוח בעיר עומד על 90 דקות, כך שכניסת השירות של Wolt לאזור תביא לשינוי משמעותי בהרגלי הצריכה של התושבים ותתאים אותם לסטנדרט הבינלאומי. לצורך הרחבת השירות גויסו עשרות שליחים, שיאפשרו לתושבים לקבל משלוח חם, טרי ובזמן ממוצע של 31 דקות מהמסעדות המובילות באזור.

חברת Wolt הוקמה ב2014 בהלסינקי, פינלנד, ומאז התרחבה ליותר מ20 ערים מרכזיות בעולם. עד היום מרכז פעילותה של וולט ישראל היה בתל אביב-רמת גן-גבעתיים, הרצליה-כפר שמריהו, רמת השרון, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, חולון, ראשון לציון, פתח תקווה, קריית אונו, גני תקווה וכעת גם בת ים.

וולט החלה את פעילותה בת"א עם 26 מסעדות וכיום פועלת עם למעלה מ1000 בתי עסק.

מרגע ההזמנה, האפליקציה של Wolt מנטרת את שלבי הכנת האוכל, מעדכנת את זמן ההגעה המדויק ומאפשרת לעקוב אחר מיקומו של השליח במפה בזמן אמת.

מנכ״ל וולט ישראל, אמרי גלאי: ״אמרתי בעבר ששנת 2020 תהיה שנה של התרחבות גיאוגרפית, והקורונה לא תעצור אותנו. אני שמח להודיע שאנו מרחיבים את הפעילות גם לאזור בת ים,  כך שהתושבים יוכלו להנות מחווית המשלוח הייחודית וסטנדרט השירות הגבוה שלנו״.

דילוג לתוכן