בת ים: שני פעוטות ננעלו ברכב לאחר שהמפתח הושאר ברכב

שני פעוטות ננעלו הערב ברכב סגור לאחר שהמפתח הושאר ברכב ברחוב בר אילן. הם חולצו בשלום על ידי כונן ידידים • המתנדב: "שום חלון לא יישבר כאן היום, הילדים יחולצו בשלום ללא נזק" • האם: "לא האמנתי שיש גוף מדהים כזה, באפס זמן" • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

הערב (שלישי) בשעה 21:51 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני פעוטות, בן שנה ובת שלוש, שננעלו ברכב בשגגה לעיני אמם לאחר שזו יצאה מהרכב כדי להוציא אותם, ברחוב בר אילן בבת ים.

מוטי עמר, מנהל סניף בת ים-חולון, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ מוטי את הפעוטות בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מוטי מספר: "קיבלתי את הקריאה כשהייתי ברחוב סמוך, באמצע עבודתי עם המונית. התקשר אליי בעל מסעדה סמוכה לכתובת ודיווח על האירוע. עדכנתי את המוקד ותוך שניות הגעתי למקום. האמא ביקשה שלא אשבור חלון, אמרתי לה שאף חלון לא יישבר היום, ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותי, פתחתי את הרכב בצורה נקייה ובטוחה וחילצתי את הילדים לשלום היישר אל זרועות אמם המודאגת. האם הודתה לי מאוד ואמרה שלא חלמה שיש גוף מדהים כזה ועוד באפס זמן. זה ממש מרגש" סיכם מוטי בהתרגשות, והוסיף, "הורים, תקחו איתכם את מפתח הרכב תמיד כדי למנוע כאלו מקרים".

בידידים שבים ומזכירים להורים לאמץ "כלל מפתח" ולהקפיד על נשיאת המפתח בכל יציאה מהרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר החדש 1230 מכל טלפון וללא כוכבית.

דילוג לתוכן