דודי משאבות מים – מבחר רחב של משאבות מים וביוב

משאבות מים וביוב הן מרכיב מהותי ואפילו קריטי בכל בניין. רק משאבות מתקדמות ואיכותיות יכולות לעמוד בעומסים הקיימים במאה ה-21 ולספק לדיירים את רמת החיים הרצויה לאורך זמן. המומחיות של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים בע"מ, תוצר של ניסיון נרחב, תסייע לכם למצוא את הפתרון המיטבי לכל צורך – גם כשמדובר על התקנה חדשה, גם במסגרת התחזוקה השוטפת וגם כשנדרש תיקון מידי לתקלה כזו או אחרת.

שירות ומכירת משאבות

משאבות מים ומשאבות ביוב הן כאמור חלק בלתי נפרד מהתשתיות בכל הבניינים, גם אלה שמשמשים למגורים וגם אלה שמשמשים למטרות מסחריות ואחרות. בין שאר יש צורך במשאבות לחץ מים שמאפשרות זרם חזק מספיק בכל דירה בבניין ובכל נקודה בו, משאבות סחרור שמספקות מים חמים בלי המתנה מתסכלת ובזבוז מים תוך כדי, משאבות ביוב טבולות, משאבות ביוב חשמליות וגם משאבות שמהוות חלק ממערכת כיבוי אש.

כל המשאבות שקבוצת דודי מערכות מוכרת ומתקינה נבחרו על-ידיה לאחר בדיקות מעמיקות על-מנת לוודא שהן אכן הטובות ביותר בתחומן. כמו כן הן עומדות בתקנים העדכניים ובזכות המבחר הקבוצה יכולה להציע פתרון בכל מסגרת תקציב ובאופן שמבטיח יחס עלות תועלת משתלם מאוד.

אחזקה ותחזוקת משאבות

שירות רב ערך נוסף של הקבוצה הוא תחזוקה. שירות זה ניתן גם למשאבות פרטיות וגם לבנייני מגורים ומבנים מסוגים אחרים. אחזקה מקצועית של חדרי משאבות היא מרכיב קריטי בתפקוד מיטבי שלהן, ומאפשרת לאתר כשלים עוד לפני שהם גורמים להפסקה בזרם המים, לסתימה בביוב או למפגע אחר.

תחזוקת התשתיות החיוניות מתבצעת באמצעות ציוד משוכלל דוגמת סיבים אופטיים שמאפשרים זיהוי חסימות בצינורות וגם רובוטים שמסלקים ביעילות חסימות ממערכת הביוב. עוד פעולות תחזוקה הכרחיות על-פי חוק וחיוניות עבור שגרת חיים תקינה ובריאה הן חיטוי מאגרי מים, בדיקת מז"חים ועוד.

משאבות גורסות מגבונים

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר של כל מערכת ביוב, ובפרט במקומות נמוכים, הוא מגבונים. קבוצת דודי מערכות ומשאבות, שמשקיעה משאבים רבים בהתעדכנות בתחום שלא מפסיק להשתכלל וכתוצאה מכך מכירה את הפתרונות החדשניים ביותר, משווקת בארץ בבלעדיות דגם ייחודי של חברת Liberty Pumps – משאבה שפועלת על בסיס טכנולוגיה בשם V-Slice שמאפשרת לה לגרוס בקלות מגבונים, חיתולים וחומרים נוספים.

התועלת שלכם: סיכון מזערי לסתימות ביוב ומפגעים תברואתיים עקב הגעת פריטים לא רצויים לביוב, מצב שמתרחש בלא מעט בניינים.

שירות אישי ומקצועיות של שנים

קבוצת דודי מערכות ומשאבות בע"מ פועלת בתחום התשתיות כבר למעלה מעשור. החזון של החברה כולל זמינות מרבית ובפרט כשנדרש תיקון תקלה שעלולה לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים של הלקוחות, למידה מתמדת, הקפדה על עבודה עם משאבות איכותיות בלבד וחלקי חילוף מובחרים, מענה מפורט וסבלני לכל שאלה ובקשה ואמינות ללא פשרות.

הניסיון הרב והמקצועיות הגבוהה מתורגמים לשירות מועיל ומשתלם במיוחד לכל סוגי הלקוחות, גם הפרטיים וגם המוסדיים, לרבות רשויות מקומיות ועיריות. מוזמנים ליצור קשר עם נציגי החברה – ולזכות גם בפתרון מיטבי עבור מערכות המים והביוב וגם בשקט נפשי אמיתי שכולל גם אחריות מלאה על כל שירות.

דילוג לתוכן