האם באמת משתלם לרכוש בגדים אונליין?

מתי בפעם האחרונה התנעתם את הרכב ונסעתם לקניון קרוב כדי לרכוש בגדים בחנויות האופנה השונות? האם גם אתם רוכשים בגדים ואקססוריז אונליין באתרי המכירות המוכרים והמובילים? האם באמת כדאי ומשתלם לקנות בגדים אונליין?

בשנים האחרונות החלו הישראלים לרכוש שלל מוצרים באתרי המכירות ובחנויות שבאינטרנט. לקניות אונליין יש לא מעט יתרונות בגלל הנוחות, האפשרות לרכוש בגדים ומוצרים אחרים בכל שעה וללא מגבלת שעות הפעילות של חנויות ועסקים, ויש שפע אתרי מכירות אונליין לכן אפשר לצאת למסע שופינג באינטרנט, בלי לחשוש מהידבקויות ובלי לעטות מסכה ולשמור על מרחק.

עוברים לרכישת בגדים באינטרנט

תקופת הקורונה והסגרים שבאו בעקבותיה שינו את הרגלי הרכישה של כולנו, גם בתחום האופנה והבגדים. מאחר והישראלים אוהבים לקנות אונליין המעבר לרכישת בגדים באתרי המכירות באינטרנט היה רק עניין של זמן, ולמעשה הקורונה אילצה את כולנו לשנות הרגלים ולבצע יותר רכישות באינטרנט, ובכלל זה בגדים מאתרים בארץ ובחו"ל.

מאחר ואנו לא רשאים לטוס לרוב היעדים הפופולריים, ועוד ועוד מדינות הופכות לאדומות באירופה, איננו יכולים לצאת לשופינג בקניונים ובחנויות האופנה והבגדים המובילות בבירות אירופה. הפתרון הוא לעבור לרכישות בגדים אונליין, אפשר לחדש את המלתחה בכמה קליקים, ליהנות מחוויית קניות ייחודית, למלא את פרטי האשראי ותוך ימים ספורים מקבלים עד הבית את הבגדים.

חשוב לזכור כי יש מדיניות משלוחים והחזרות ברורה בכל אתרי המכירות של בגדים, במיוחד באתרים המובילים והפופולריים בקרב הישראלים. מאחר ובקרוב כנראה לא נטוס לחו"ל אפשר ליהנות מחגיגת שופינג עם אווירה קסומה של קניות בניחוח חו"ל באמצעות אתרי המכירות השונים.

אתרים לרכישת בגדים בארץ ובעולם

ישראלים שרק החלו לגלות את חוויית הקניות של בגדים באינטרנט מתלבטים האם כדאי לרכוש בגדים אונליין באתרים מוכרים בחו"ל, או שעדיף לרכוש בגדים רק באתרי המכירות של חברות אופנה ישראליות.

אם אתם אוהבים שופינג בחו"ל תוכלו למצוא בגדים אופנתיים במחירים אטרקטיביים במגוון רחב של אתרי מכירות בחו"ל, לרבות אתרים פופולריים ומוכרים הנחשבים לאמינים מאוד כמו אסוס ואתרי מכירות נוספים. רוב חברות האופנה בישראל החלו רק לאחרונה להציע אתרי מכירות אונליין, יש מבחר גדול של בגדים והמחירים יחסית נוחים.

איך לרכוש בגדים אונליין בבטחה ובצורה נכונה?

כדי לרכוש בגדים בבטחה ובדרך נכונה מאתרי מכירות בארץ ובחו"ל חשוב לקרוא על האתר ולבדוק מי עומר מאחוריו, יש לוודא מראש מהי מדיניות החזרת הבגדים אם לא מרוצים מהם או שיש בעיה בבגד שהזמנתם. כדאי לבדוק האם החברה מבצעת משלוחים לישראל, מהי עלות המשלוח, מהי מדיניות המשלוחים וכמובן שכדאי לבדוק מהן אפשרויות התשלום ורמת האבטחה באתר.

אם אתם מתכננים לבצע יבוא טקסטיל מסין חשוב לזכור כי יש היבטי מיסוי על המוצרים, לכן כדאי להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בכך.

האם משתלם לרכוש בגדים אונליין?

האם כדאי לרכוש בגדים באתרי מכירות אונליין? בהחלט כן, ובמיוחד בתקופת הקורונה והחשש מהידבקויות בנגיף. חוויית הקניון אונליין היא ייחודית ומהנה, יש שפע אתרים המציעים בגדים אופנתיים במחירים נוחים ואטרקטיביים, יש גם מבצעים מיוחדים שכדאי להשתתף בהם, וניתן לחדש את המלתחה בקלות ולקנות בגדים יפים בכמה קליקים כאשר יושבים בסלון או בזמן העבודה.

דילוג לתוכן