הובלות בחולון – כך מתכוננים למעבר

עוברים למשרד חדש מן הניילונים? קניתם דירה לאחרונה? שירותי הובלות בחולון יבטיחו לכם מעבר בטוח ושקט.

אנשים רבים היו רוצים לגור בחולון או כבר גרים בה, ולא בכדי. מדובר בעיר צעירה, מודרנית ומפותחת הקרובה לתל אביב המרכזית אבל גם לה עצמה יש הרבה מה להציע. סביבה מודרנית, משרדים בשפע, מועדונים, מוזיאונים, מסעדות ומה עוד. כאשר רוצים לעבור ולשפר את איכות החיים, מחפשים חברת הובלות טובה. אבל לפני הכול, חשוב לארוז את כל החפצים ולהתכונן לקראת ההובלה.

5 טיפים לאריזה אפקטיבית ובטוחה

מעבר לדירה חדשה או למשרד גדול ומרווח טומן בחובו התרגשות גדולה. סוף כל סוף אתם הולכים לערוך את השינוי שתמיד רציתם ולהינות ממנו כמו שצריך. אחד הדברים המשמעותיים ביותר שעליכם לעשות הוא לקרוא לחברת הובלות בחולון. אבל לפני שזו מגיעה, חשוב להתכונן היטב ולארוז את כל הדברים. כך תעשו זאת שלב אחר שלב:

1. זורקים את כל מה שלא צריך.

רוצים לעבוד עם כמה שפחות דברים? דבר ראשון, היפטרו ממה שלא צריך. מצעים, ספרים ישנים, צעצועים שהילדים לא משחקים בהם יותר, כלי מטבח ועוד. אם החפצים המיותרים נמצאים במצב טוב, תמיד יהיה מישהו שישמח לקחת אותם. ואם לא, פשוט זירקו אותם לפח.

2. מתחילים לארוז לפי חללים וחדרים.

מעוניינים לעקוב אחרי כל מה שאתם אורזים? התחילו לארוז לפי חדרים. כך תדעו בוודאות אילו חפצים שייכים לחדר הילדים, לחדר ההורים, המטבח וכדומה. הצטיידו בטוש ורישמו בכל פעם על הארגז את התכולה שיש בתוכו.

3. התחילו מהחפצים שיש בהם הכי פחות שימוש.

אין טעם להתחיל לארוז את כלי המטבח כשאתם משתמשים בהם בכל עת. התחילו דווקא מהפריטים שבהם אתם לא משתמשים הרבה כמו בגדים, מצעים, ספרים ועוד.

4. השתמשו בחומרים איכותיים.

כן, שווה להשקיע בחומרי אריזה איכותיים למען שלמותם של החפצים שלכם. אם יש לכם ארגזים טובים, זה נהדר. אבל לא מומלץ להביא ארגזים מן החוץ, כשאינכם יודעים מה אחסנו בהם. ברגע שיש לכם ציוד טוב לאריזה, החפצים שלכם בטוחים מכל פגע.

5. רפדו ארגזים שיש בהם תכולה שבירה.

צריכים לארוז אגרטלים, מחשבים או צלחות? דאגו לרפד את החפצים האלה בעזרת שמיכות או מצעים, כדי להבטיח שהם לא ייפגעו.

כל הסיבות להיעזר בשירותי אריזה מקצועיים

עם שירותי אריזה מקצועיים אתם לא צריכים להתעסק עם קרטונים, טושים וסלוטייפ. שירותים אלה מוצעים על ידי חברת הובלות ופותרים הרבה בעיות. אורזים מיומנים מגיעים אליכם עם כל הציוד האיכותי הדרוש ופשוט אורזים הכול. השירות הזה לא רק חוסך לכם זמן יקר, אלא הוא גם מספק פתרון למי שאינו יכול לארוז בכוחות עצמו. אנשים מבוגרים, בעלי מוגבלויות או אנשים שאין להם ניסיון רב באריזה ובהובלה ישמחו לקבל שירות כזה.

עובדים עם חברה מקצועית בלבד

לאחר שהכול ארוז, עליכם לקרוא לחברת ההובלות על מנת שזו תבוא לאסוף את כל החפצים שברשותכם. לא מומלץ להשאיר את בחירת החברה עד לרגע האחרון, אלא להזמין כמה ימים או אפילו שבועות מראש. ישנם כמה דברים שכדאי לבדוק. ראשית, חשוב לבחון את ניסיון החברה, מספר שנות הפעילות שלה בשוק והשירותים שהיא מציעה. אם לפניכם חברה מנוסה, סביר להניח שהיא גם תציע שירותים רבים ומגוונים יותר. דבר שני, בררו אם החברה מספקת אחריות על נזקים. זה לא אומר בהכרח שמשהו יקרה לחפצים שלכם, חלילה, אך זה ייתן לכם אינדיקציה לגבי המקצועיות והרצינות של החברה. בקשו ממנה להראות לכם את פוליסת הביטוח כדי לראות אילו נזקים היא מכסה ובאילו מקרים תוכלו להפעיל אותה.

דילוג לתוכן