היכולות המשפטיות של עורך דין חדלות פירעון

אחרי שנים של התמודדות עם אתגרים כלכליים ופיננסיים מסוגים שונים, אתם מוצאים את עצמכם עומדים בסיטואציה שבה אין לכם יכולת כלל להחזיר את החובות שלכם. אם נקלעתם למצב כזה אתם חדלי פירעון. זאת אומרת שאפילו ניסיונות גבייה של ההוצאה לפועל לא מצליחים, פשוט כי אין מאיפה לגבות מכם עוד כספים. הפתרון שמספק המחוקק בישראל הוא הליך חדלות פירעון, אשר מטרתו המרכזית היא להיות אפיק שיקום כלכלי.

בתור אנשים פרטיים עם חובות של עד מאה וחמישים אלף שקלים ועל אף שמדובר על הליך שמנוהל בתוך מערכת ההוצאה לפועל, אנשים רבים מעדיפים לקבל ליווי של עורך דין חדלות פירעון כדי להשלים את ההליך על הצד הטוב ביותר.

שלושת הצמתים החשובים בתהליך חדלות פירעון

העבודה עם עורך דין חדלות פירעון כבר בשלבים הראשונים של הגשת הבקשה שלכם יכולה להיות החלטה מאוד חשובה בעיקר מפני ש:

  1. עורך דין פשיטת רגל ילמד לעומק את הנסיבות שהביאו אתכם למצב של חדלות פירעון ויעזור לכם לקבל צו לפתיחת הליכים.
  2. השלב החשוב ביותר בחדלות פירעון הוא המשא ומתן עם הנושים על הסדרי התשלומים. משא ומתן משפטי הוא הליך משא ומתן שונה לגמרי מכל מה שאנחנו מכירים. עורך דין שזה הוא התחום המקצועי שלו ידע איך לנצל את כל כישוריו ויכולותיו לטובת יצירת הסדר תשלומים בתנאים הנוחים לכם ביותר.
  3. כדי לסיים את משך שהותכם בהליך, עורך הדין נדרש לעמוד מול רשם ההוצאה לפעול ולהציג את שיקומכם הכלכלי ופעולותיכם המעידות על כך.

בחירות אחראיות לאורך כל שלבי הדרך השונים

ברור לכל שההתמודדות עם משבר של יצירת חובות הוא אירוע מורכב. ברמה האישית, המקצועית, החברתית וגם המשפטית אתם נמצאים בעומס. חשוב לכם להקיף את עצמכם באנשי המקצוע הכי טובים ועם הרקע המקצועי המתאים לצרכים שלכם. לא ספק האדם החשוב ביותר בצוות המלווה אתכם הוא עורך הדין ועל כן חשוב מאוד להבטיח שאתם עובדים עם עורך הדין מהימן ביותר בתחום.

המאמר בחסות אתר החדשות bignews

 

דילוג לתוכן