המדריך לבחירת מדפסת מגנטים

כיום כמעט ולא ניתן להיות בארוע בלי שתצאו ממנו עם תמונת מזכרת מרשימה על מגנט. מדפסת מגנטים משמשת בעיקר צלמים ובעלי עסקים באמצעותה הם הופכים כל תמונה למגנט מעוצב. בחירת המדפסת צריכה לקחת בחשבון את אופי פעילות העסק, הצורך בניידות, כמות ההדפסות הנדרשת ועוד.

כיצד עובד התהליך?

ראשית מבצעים את צילום התמונה, צילום תמונה איכותית על ידי צלם טוב היא זו שאחראית לתוצאה המקצועית. את התמונה המצולמת מורידים למחשב וממנו שולחים למדפסת. את התמונות מדפיסים על נייר מיוחד שמוצמד לדף מגנטי. לאחר מכן התמונה נחתכת בגיליוטינה לפי מידה.

כדי לדעת לבחור מדפסת מתאימה צריך להכיר את סוגי המדפסות הקיימות בשוק, התכונות של כל אחת מהם והאביזרים הנלווים:

  1. מדפסת פוטו – מדפסת פוטו משתמשת בטכנולוגיה של הזרקת דיו. היא מאפשרת ליצור תמונות מגנטים בעלי צבעים עשירים עם חדות גבוהה. ככל שיש יותר צבעים במדפסת והדיו יותר איכותי כך המגנט יוצא יותר חד ועשיר בצבע.
  2. מדפסת תרמית- מדפסת מגנטים פועלת  באמצעות חום. היא מפיקה תמונות איכות בעזרת דפי צילום מיוחדים הרגישים לחום. היא מהירה יותר ממדפסת פוטו ומאפשרת ליצור כמות מגנטים רבה במעט זמן. מדפסת תרמית מתקדמת יותר והתוצאה הסופית איכותית יותר ממדפסת פוטו.
  3. תמונת מגנט – בוודאי נתקלתם במקרה בו תמונת מגנט דהתה לאחר זמן מה. תמונה איכותית ככל שתהיה מחייבת הדפסה איכותית על דפים מקצועיים. כך שמעבר לבחירת המדפסת הנכונה, לא פחות חשוב לבחור גם דפים טובים ואיכותיים. ככל שאיכות התמונה שעל המגנט תהיה גבוהה יותר כך הוא יחזיק מעמד לזמן רב יותר מבלי לאבד את חדות הצבעים שלו.
  4. למינציה – כדי לצמצם את האפשרות שהתמונה תדהה, בייחוד כשמדובר במדפסת מסוג הזרקת דיו בה ההדפסה לא תמיד נשארת בחדותה. מומלץ לצפות את התמונה בשכבת ניילון בצורת למינציה.

לסיכום, בחירת המדפסת הנכונה, צריכה לקחת בחשבון מכלול של פרמטרים. מדפסת תרמית מומלצת יותר ממדפסת פוטו כיוון שהתוצאה שהיא משיגה איכותית יותר, התמונות עמידות וחדות לאורך זמן. אך בד בבד יש לקחת בחשבון שמדובר במדפסת שעלותה יקרה יותר ממדפסת פוטו. אך ההשקעה בהחלט שווה.

כאשר בכל זאת משתמשים במדפסת פוטו העלות הראשונית זולה יותר, אך ניתן לשפר את התוצאה באמצעות בחירת דיו איכותי ובתמונות עם ציפוי של למינציה למניעת דהייה.

אז אם אתם מחפשים מדפסת מגנטים איכותית שתתן לכם תוצאה טובה, תהיה קומפקטית ותומכת  בWIFI . תאפשר לכם עיבוד דיגיטלי מהיר – לפרטים נוספים לחצו כאן.

דילוג לתוכן