"המסייעת" מיזם פילנטרופי למשפחות נזקקות וחיילים בודדים בחולון-בת ים

תומכים  בסגר שלישי: עמותת שניר, פארק עסקים עזריאלי בחולון והמסעדן אודי שטורק ("מסטינג") יוצאים בפרויקט "המסייעת" לטובת משפחות נזקקות וחיילים בודדים בחולון-בת ים.

עמותת שניר, הפועלת למען  הזדמנות שווה, שנוסדה ע"י איש העסקים  ניר שמול ומנוהלת על ידי עינת אושרי, יוצאת בשיתוף פעולה עם פארק  עסקים עזריאלי בחולון, תחת השם "המסייעת", ביוזמת המסעדן אודי שטורק, לטובת משפחות נזקקות וחיילים בודדים,  בסגר השלישי.

במסגרת הפרויקט החברתי התגייסו כל המסעדות במתחם עזריאלי חולון לטובת חלוקת מזון למשפחות נזקקות שמטופלות על ידי עמותת שניר. מדי שבוע בימי שלישי, פעמיים כי טוב, יצאו משלוחי מזון לבתי נזקקים באזור חולון ובת ים. מדי שבוע  משפחות לא יישארו רעבות ויוכלו להנות מאוכל טרי וטעים של מסעדה.

בין המסעדות המשתפות בפרויקט: מסטינג, שיפודי ציפורה, ריבר, פיצה תרשיש, פאזל פוד, ג'וני קריספי, מזולי, B.B.B, קינג ג'ורג', גרצל, חומוס בהדונה וסלאטס ועוד.

לדברי עינת אושרי: "עפי הנתונים האחרונים שפרסם משרד האוצר השפעת משבר הקורונה על  מצב העוני בישראל מדאיג ביותר המציג גם נתונים קשים מאוד מהם עולה תמונה לגבי נתוני מובטלים שנפלטו משוק העבודה בתקופת המשבר ומשפחות רבות הופעות לנזקקות לאוכל. על כן החלטנו על פעילות מבורכת זו".

לדברי אודי שטורק: "כשנחשפתי לפעילות עמותת שניר המסייעת לשכבות החלשות בישראל החלטתי לקחת חלק וליזום את "המסייעת" שתעזור ברמה השבועית לחיילים בודדים ולמשפחות במצוקה. אנו נתחיל את הפעילות באזור חולון בת-ים בתקווה שתתרחב לכל הארץ".

דילוג לתוכן