הסבה לחינוך קרוב לבית במכללה האקדמית תלפיות בחולון

אתם מגיעים בכל בוקר לעבודה, שותים את אותו הקפה, פוגשים את אותו בוס מעצבן ומרגישים שאתם רוצים משהו אחר. אבל מה? אם אתם בעלי תואר ראשון מאוניברסיטה או מכללה מוכרת ייתכן והסבה לחינוך זה מה שאתם מחפשים

בעשור האחרון שוברת מדינת ישראל שיאים בכל הקשור לשיעור בעלי התארים הראשונים ובוגרי האקדמיה. כחלק מתהליך מתמשך זה נוצר לחץ על צעירים רבים, לעתים בשלב בחיים בו הם אינם יודעים עדיין לאן פניהם מועדות, להחליט איזה מקצוע ללמוד ובכל לקבוע לעצמם את הקריירה העתידה להם ל-50 השנים הבאות.

אחד התוצרים המדכאים של התופעה הוא מפגש עם אלפי בוגרי תואר ראשון בשלל מקצועות מגוונים – בתקשורת, מנהל עסקים, משפטים, הנדסה, פסיכולוגיה, לשון ועוד, אשר נמצאים במסלול קריירה מסוים ובעבודה שאינה מתאימה להם.

הסבה לחינוך
צילום: Pixabay

רובם מגלים את זה בשלב מאוחר, כשהם כבר בעלי משפחה וילדים והם מרגישים שעכשיו כבר מאוחר מדי לשנות ונשארים באותה עבודה שהם אינם אוהבים.

מסתבר שזו לא גזירת גורל! במכללת תלפיות לחינוך שבחולון קיים מסלול מיוחד המיועד עבור הסבה לחינוך לאקדמאים. מטרת המסלול הנה לשדרג את הניסיון האקדמי של בעלי תואר ראשון ולאפשר להם לעשות שינוי בחיים ולעבור למערכת החינוך כמורים ואנשי צוות בבתי הספר.

במסלול הסבה לחינוך בתלפיות יש מגוון רחב של מסלולי הוראה כגון המסלול להוראת האומנות, מסלול לגיל הרך ומסלולים לבתי הספר היסודיים והעל יסודיים.

אחד מיתרונותיו הרבים של מסלול הסבה לחינוך בתלפיות הינו הנגישות הרבה למרכז העיר חולון – לקווי אוטובוס ורכבת מכל רחבי הארץ ובמרחק הליכה מצמתים ראשיים ומנתיבי איילון.

ומעל הכל – נוחות הלימודים. מערכת השעות במסלול הסבה לחינוך לוקחת בחשבון את היותם של הלומדים בעלי משפחות ואנשי מקצוע עסוקים והיא מאפשרת גמישות רבה תוך ריכוז החומר הנלמד לימים ולשעות בודדות בשבוע.

והכי חשוב – היא מתאימה לכל אחד. גם אם כבר חשבתם ש"פיספסתם את הרכבת" ואתם כבר לא בגיל לעשות שינויי בקריירה – במסלול הסבה לחינוך של מכללת תלפיות יש לכם הזדמנות אמיתית!

דילוג לתוכן