השלבים בפינוי דירה של נפטר

אחד השירותים השכיחים בתחום של פינוי דירות הוא פינוי דירות נפטרים. במקרים כאלו הפתרון הנכון הוא תמיד לפנות לחברה אשר תבצע עבורכם את השירות בצורה מקצועית. זה מהיר יותר, יעיל יותר ובסופו של דבר חוסך לכם גם בזמן וגם בעלויות. אבל לפני שהחברה מתחילה לעבוד יש דברים שכדאי לכם לעשות בעצמכם.

השלב הראשון הוא לסקור את הדירה. גם אם ברמת העיקרון אינכם מעוניינים בריהוט הישן וכל מה שהצטבר בדירה במשך השנים, עדיין יתכן שישנם דברים בעלי ערך שתרצו. אלו יכולים להיות דברים בעלי ערך כספי, כולל כסף מזומן ואלו יכולים להיות דברים בעלי ערך רגשי עבורכם. לכן השלב הראשון הוא סקירה של הדירה וחיפוש אחר כל אותם החפצים. בדקו בארונות, המגירות וכל המקומות בהם יכולים להיות חפצים שתרצו לשמור לעצמכם.

השלב השני הוא סקירת שטחי האחסון של הדירה. בכל דירה ישנם שטחי אחסון ייעודיים בהם יש רכוש רב. זה יכול להיות הבוידעם או חדר אחסון שיש בבית. כדאי שתוציאו משם את הדברים לחלל לבדוק האם יש שם משהו שאתם מעוניינים בו בטרם מזמינים שירות של פינוי דירות. קחו בחשבון שבמקומות הללו עלול להיות קצת בלאגן ואפילו בעלי חיים עוקצניים שאימצו את המחסן. לכן כדאי להיות זהירים ובמידת הצורך להשתמש בכפפות.

בדירות רבות ניתן למצוא כספת. אם יש כספת בדירה חשוב לפתוח אותה ולראות מה יש בפנים. אתם עשויים למצוא מסמכים חשובים, תכשיטים ואולי כסף מזומן. אם אינכם יכולים לפתוח את הכספת, היעזרו בפורץ כספות.

לאחר שריכזתם במקום אחד את כל החפצים החשובים אתם כמעט מוכנים להזמין חברת לפינוי דירות נפרדים. היעזרו בארגזים ומוצרי אריזה על מנת להוציא את הדברים החשובים שלכם. סביר להניח שמדובר בדברים קטנים שתוכלו לפנות בקלות בכוחות עצמכם. אך עבור רוב הדברים תצטרכו חברה לפינוי דירות.

עבודה עם חברה לפינוי דירות נפטרים

לאחר שהוצאתם את הפריטים החשובים עבורכם אתם יכולים לקבוע פגישה עם חברה המעניקה שירות פינוי תכולת דירה. החברה תגיע אליכם על מנת להתרשם מכמות הרכוש, אופי הרכוש, ההיבטים הלוגיסטיים וכל הפרטים הרלוונטיים. במהלך הפגישה תוכלו לתאם את המועד לביצוע פינוי הדירה ואת לוח הזמנים.

אחת הסוגיות היא העלות של פינוי תכולת דירה. כאן אנו יכולים להפתיע אתכם – יתכן שתוכלו לקבל פינוי דירות בחינם. מכיוון שלחברת פינוי דירות יש עשוי להיות שימוש לחלק מהרכוש, אתם עשויים לקבל את השירות בחינם.

אם אתם זקוקים לשירותי פינוי רהיטים ופינוי תכולת דירה, פנו לחברת שי פינוי דירות. אנו אוספים את החפצים וממיינים אותם. אנו נתרום את חלקם, נמחזר, אולי אפילו נמכור ואת השאר נפנה לאתרי פסולת. אתם תקבלו דירה פנויה מכל אותם פריטי ריהוט וחפצים חסרי שימוש.

המאמר נכתב בשיתוף שי פינוי דירה – https://www.house-eviction.co.il/

דילוג לתוכן