חבר מועצת העיר חולון שלומי תמם נפטר הלילה

חבר מועצת העיר חולון, נציג הבית היהודי בעירייה, שלמי תמם נפטר הלילה לאחר מאבק ממושך במחלה קשה.

רק לאחרונה, בישיבת מועצת העיר פתח ראש העיר בדבריו באיחולי החלמה לשלומי תמם ואמר כי "כולנו מתפללים להחלמתו של שלומי".

שלומי היה חבר סיעת הבית היהודי ובבחירות האחרונות חבר לרשימה משותפת יחד עם עזרא סיטון וביחד הם זכו בשני מושבים במועצה. שלומי היה דמות אהודה ומוכרת בחולון בזכות העזרה לזולת ומעשיו למען האחר.

בהספד שכתב עליו מנכ"ל מפלגת הבית היהודי, חברו הקרוב ניר אורבך, נכתב כך: "אנחנו רואים ושומעים באמצעי התקשורת תמיד את ראשי ומנהיגי המפלגות, את חברי הכנסת ואת השרים ולפעמים גם את היועצים והעוזרים. אלו הן פניהן של המפלגות במדינה ושל התנועות הפוליטיות. אבל המפלגות (לפחות חלקן) מבוססות על חזון ועל הנסיונות הפוליטיים והציבוריים להגשימו.

"במפלגות כאלו פועלים לא מעט אנשים ונשים שהחזון של התנועה בנשמתם והם פועלים בכל דרך להגשימו. שלמי (הקפיד שיכתבו את שמו בלי האות ו') תמם היה אחד מהבולטים בפעילים הללו.

"הבית היהודי היא מפלגה שמייצגת תנועה. תנועת הציונות הדתית. שלמי, חבר נשיאות הבית היהודי ויו"ר הבית היהודי בחולון פעל משך כל חייו להגשמת החזון הגדול. גם בשנותיו הארוכות בשירותו במשטרה, גם בתפקידו כמנהל המרכז התורני "אור חדש" בחולון וביתר שאת בתפקידו כיו"ר הבית היהודי וחבר מועצת העיר חולון.

"שלמי תמיד התייצב לכל משימה ולכל פעילות, הבית שלו שימש כחמ"ל והוא מסר את נפשו, כפשוטו, לכל דבר שבקדושה. שלמי יצג את פניה היפות.של הארץ הזו, את ההתנדבות ואת הערבות ההדדית. וגם כשחלה וקשה היה לו מאד, תמיד תמיד היה מהראשונים לקום ולפעול, להתייצב ולתרום.על פי בקשתו, משפחתו תרמה את קרניות עיניו.

"הולך תמים ופועל צדק ודובר אמת בלבבו, חבל על דאבדין ולא משתכחין"

דילוג לתוכן