חוזרים ללימודים: 1 מכל שלושה תלמידים נשאר בבית. רק 90% מהמורים הגיעו לבתי הספר

שגרה זה לא רע כל 29 בתי הספר היסודיים בחולון נפתחו הבוקר כסדרם, אך על פי נתוני עיריית חולון רק 70%-60% מתלמידי כיתות א'-ג' וכ-90% מהצוותים החינוכיים הגיעו ללימודים. השאר כנראה מחכים לראות האם תתחדש ההדבקה.

כל 29 בתי הספר היסודיים בחולון נפתחו הבוקר כסדרם. 70%-60% מתלמידי כיתות א'-ג' וכ-90% מהצוותים החינוכיים הגיעו בהתרגשות רבה ללימודים, מצוידים בהצהרת בריאות ובאמצעי מיגון כנדרש. צוותי ההוראה תוגברו בשינשינים (שנת שירות) ובמכיניסטים (שנת מכינה) שפועלים בעיר.

ראש העיר, מוטי ששון, המתין כבר מהשעה 07:30 בבית הספר גולדטק בעיר, בדק את המוכנות, בירך את צוותי החינוך ומינהל החינוך על עבודת ההיערכות הקשה, שאפשרה את פתיחת בתי הספר וכמובן, בירך את התלמידים. ששון הרגיע את ההורים באומרו כי הוא מבין את חששותיהם ודאגותיהם לבריאות והדגיש כי מערכת החינוך בחולון ערוכה היטב לחזרה הדרגתית לסוג של שגרה.

במסגרת ההיערכות לחזרה ללימודים נוקו היטב בתי הספר בעיר, הוכנו ערכות ציוד לצוותי ההוראה, פוצלו הכיתות ורווחו בהתאם לנדרש.

ראש העיר מוטי ששון בוחן הצהרת בריאות של תלמיד בעת הפתיחה המחודשת של בית הספר גולדטק בחולון בצל מגבלות הקורונה. צילום: עיריית חולון
כל כיתה קיבלה "ערכת חיטוי" לקורונה. צילום: עיריית חולון
דילוג לתוכן