חולון: מרפאת שיניים חדשה, עם מספר גדול יותר של חדרי טיפול וצוות רפואי

מכבידנט ממשיכה להרחיב את שירותי רפואת השיניים בעיר חולון כשלאחרונה פתחה במרכז העיר מרפאה חדשה המציעה מספר גדול של חדרי טיפול, וצוות רפואי של רופאים מומחים ושינניות

המרפאה החדשה ממוקמת במתחם "נתנאל בשדרה", הצמוד לקניון חולון ולשכונות המגורים החדשות והיוקרתיות ח' 300. המרפאה תכלול 13 חדרי טיפול וצוות המונה, 2 אורתודונטים, מומחה למחלות חניכיים ושתלים ומומחה פה ולסת. במקום חניה מסודרת לבאים ברכב פרטי ונגישות לתחבורה ציבורית. המרפאה מתווספת למרפאה הוותיקה הקיימת ברחוב לנדאו בעיר ובכך מרחיבה מכבידנט את שירותיה לטובת תושבי האזור.

ד"ר ירון ברנשטיין, סמנכ"ל רפואה, מכבידנט: "המרפאה החדשה והמרווחת שלנו תציע את מיטב הציוד והמכשור הרפואי ונבחרת מורחבת של מומחים. מכבידנט, פועלת לאורך כל הדרך על מנת להמשיך ולשפר את השירות ואת איכות הרפואה לטובת לקוחותיה.

מרפאת מכבידנט קרית איילון חולון החדשה, הנה חלק מרשת מכבידנט, המונה 53 מרפאות שיניים בפריסה ארצית. כל מרפאות מכבידנט, פועלות בהתאם לסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום רפואת השיניים. המרפאה מציעה לקהל הלקוחות שירות רפואי מקצועי ואיכותי במגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים העומדים בתהליכי בקרה קפדניים של משרד הבריאות, מכון התקנים הישראלי ושל בכירי רופאי השיניים בישראל.

המרפאה תכלול 13 חדרי טיפול. צילום: יחצ
הסניף החדש של מכבידנט. צילום: יחצ
דילוג לתוכן