חיסוני קורונה: בעירייה שיתפו פעולה וב"מכבי" הרחיבו את מתחם החיסונים

ראש מחוז ירושלים והשפלה של מכבי ד״ר חגי פרנקל ארח את ראש העיר צביקה ברוט במתחם חיסוני הקורונה המשודרג של מכבי, שהוקם בזכות שיתוף פעולה עם העירייה. במתחם החדש השוכן במוזיאון העירוני ברחוב שאול הדדי ישנן 10 עמדות חיסון לרווחת החברים. המתחם החדש הוקם לאור פגישה משותפת בין השניים ולאור בקשת מכבי להגדיל את מתחם החיסונים על מנת לשרת קהל רחב יותר. בימים אלה נערכת מכבי למתן החיסון השני לקורונה לכל מי שקיבל את החיסון הראשון.

במהלך המפגש המשותף בו השתתף גם אלי קרקו מנהל מרחב בת ים במכבי דנו בדרכים לשיפור השירות, בתוכניות עתידיות וכמובן בשיתופי פעולה לרווחת החברים. ראש העיר שיבח את גורמי במקצוע במכבי במרחב בת ים על הפעילות האיכותית והיעילה למען התושבים.

ד"ר חגי פרנקל ראש מחוז ירושלים והשפלה במכבי, "מכבי כקבוצת הבריאות הטובה בישראל מובילה את מבצע חיסוני הקורונה בדיוק ובמקצועיות. כראש מחוז ירושלים והשפלה אני גאה לעמוד בראש מבצע היסטורי שכזה וכרופא אני בטוח ביעילותו של החיסון. אנו פועלים על מנת לחסן את כל אוכלוסיות היעד בעיר ונמשיך לפעול לשיפור איכות החיים של הקהילה שלנו. תודה לראש העיר על שיתוף הפעולה והשבחים. יחד ננצח את הקורונה ונחזור לשיגרת חיינו"

ראש העיר בת ים צביקה ברוט אמר כי, ״מבצע החיסונים בבת ים נמשך בקצב טוב. זהו מבצע חשוב מאין כמוהו והדרך שלנו להתגבר ולנצח את הנגיף. אני מודה לקופות החולים שמובילות את המבצע באופן מקצועי ומאורגן ובשיתוף פעולה חשוב. ולצד זה, התחלואה ממשיכה לעלות ועלינו לזכור שהקורונה עוד כאן. עלינו להציל חיים ולשמור על ההנחיות״

דילוג לתוכן