חלונות עץ למה לבחור בהם?

עץ: חומר גלם שלעולם לא יוצא מהאופנה

ניתן לומר כי קיימת חזרה מאסיבית של שימוש בעץ כחומר גלם בבית בעולם המערבי, בניגוד לטרנדיים מודרניים ששלטו בעולם העיצוב והבניה בעבר. אם בעבר, האופנה כללה חומרי גלם המשדרים סדר, קשיחות, חלקות וכד', כיום נעשה שימוש בחומרי גלם או בצבעים רבים יותר, ביתיים וכפריים, שיעניקו לבית מראה חמים ונוח. חומר גלם כזה בדיוק הוא העץ. לכן, אנו רואים רחב בעולם שימוש נרחב בעץ ברצפות (פרקט), שימוש נרחב בעולם החיפויים של הקירות, וגם בתחום שלנו: בניית החלונות אתר מקצועי כאן.

אז למה בעצם לבחור בעץ?

חלונות עץ. תמונה: יח"צ

לצד היתרונות האסתטיים הרבים שלו, לעץ גם לא מעט יתרונות אשר הופכים אותו לפרקטי במיוחד, מתאים לכל בית ואף עמיד לאורך שנים. ראשית, העץ הינו אחד מחומרי הגלם העתיקים ביותר שקיימים, וניתן למצוא אותו או שרידים שלו, כמעט בכל מקום שבו הייתה בנייה אנושית. מדוע? ובכן, כשמדובר על עץ מלא, מדובר בחומר סיבי מאוד וחזק, שכאשר עובר עיבוד ראוי (כמו ייבוש במידה המתאימה, חיתוך נכון, ציפוי בחומר השומר עליו ועוד), מתקבל חומר בנייה מצוין אשר יכול להחזיק לנו בבית לאורך שנים ובאופן יחסי, גם עמיד יותר לפגעי הסביבה. שנית, חשוב לציין את היתרונות האסתטיים של העץ: בעץ תמיד מוסיף אוירה אלגנטית, ביתית ואף יוקרתית לחלל, בייחוד כשמדובר בעץ מלא המשולב בחלונות. חלונות העץ המלא שלנו מעניקים את התחושה של "פעם", של חלונות מלכותיים כמו אלה שאנו רגילים לראות בבתים כפריים בצרפת או אנגליה, בטירות וכד' (תלוי באיזה סגנון תבחרו). המידה נוסף אפשר אפשר לקבל באתר שלו

  • אגב, חשוב לציין שחלונות העץ שלנו מיוצרים אמנם מעץ מלא, אך כוללים גם שימוש באלומיניום לשם חיזוק העמידות של המסגרת והחלון עצמו.

לסיכום: איך תדעו שחלון העץ מתאים גם לכם?

בחירת חלון הביתה צריכה לכלול התחשבות במאפיינים טכניים ופרקטיים, לצד מאפיינים עיצוביים הנוגעים לטעם אישי. אם כל מה שסיפורנו לכם עד עכשיו מעניין אתכם, אנו ממליצים לכם להיפגש עם אחד מאנשי המקצוע שלנו ולבדוק כיצד ניתן להתאים לכם חלונות עץ הביתה במסגרת התקציב, המידות הדרושות ושאר מאפייני הבית שלכם.

דילוג לתוכן