טיפול בגלי הלם לבעיות כאב ואורתופדיה שונות וכן מקרים של הסתיידות, דלקות, דורבן בעקב כף הרגל ועוד

אנשים רבים סובלים ומתמודדים בשלב מסוים של חייהם עם כאבים שונים בגוף. כאבים שנגרמו מתהליכי הגוף השונים וכן משפיעים על מערכת השלד והשרירים, ואולם יש בשורות טובות לבשר לאלו הסובלים.

כיום, לאחר שנים של מחקרים שנעשו בתחום הכאב ניתן לומר כי נעשו מחקרים ותוצאות המחקרים הוכיחו בצורה חד משמעית את יעילותם של הטיפולים בגלי הלם לבעיות של דלקות, דלקות כרוניות בהסתיידויות שונות. בנוסף, המחקרים הראו כי הסובלים מכאבי דורבן בכף הרגל ובעקב, וכן הסובלים מכאבים שונים כגון: כאבים בכתף, במרפק, כאבים בכף היד, בגב התחתון, וכן הסובלים מכאבים ברצפת האגן, כאבים בירך, בברך, בגיד אכילס, בכף הרגל ועוד, אשר טופלו בסדרת טיפולים בגלי הלם הראו כי הדלקת התמוססה וכי הכאבים חלפו כלא היו, וכי תהליך הריפוי הטבעי של הגוף נעשה במהרה. כמו כן, הטיפול בגלי ההלם יעילים בגלל היותם ממריצים את זרימת הדם בגוף וגורמים להפסקת המעגל הכרוני של הדלקת ולהמסת הדלקת עד להחלמה מהירה ולתפקוד מלא. כאמור, מאז ומתמיד הטיפול בגלי הלם יעיל בפתרון בעיות אורטופדיות שונות, בבעיות אורולוגיה וקרדיולוגיה. כמו כן ישנם מגוון רחב של מכשירים המתאימים לטיפולים שונים.

דורבן בכף הרגל – הטיפול בגלי הלם אינו פולשני, אינו כרוך בכאבים וללא כל תופעות לוואי. בנוסף, הוא ידידותי לגוף ומוכר בחברות הביטוח ובקופות החולים כטיפול המחליף ניתוח. כמו כן, אחוזי ההצלחה הטובים של טיפול בגלי ההלם הוכחו כיעילים ביותר לאנשים הסובלים מכאבי כתפיים, מרפקים וברכיים. כמו כן מתאים לאנשים הסובלים מבעיות דורבן וגיד אכילס, ולכן לאנשים הסובלים מדלקות או שחיקת סחוס מומלץ כפתרון אידיאלי לריפוי משורש הבעיה עצמה ולא רק בהקלה על הכאבים. חשוב לדעת כי הטכנולוגיה המתקדמת של מכשירי גלי ההלם לטיפול בכאב מוכרת בארץ ובחו"ל, המכשור מאושר על ידי משרד הבריאות וקיבל אישור של ה- FDA בארה"ב. השימוש בגלי הלם לטיפול בבעיות שונות של דלקות וכאב מקובל ונפוץ בקרב אורתופדים, פיזיותרפיסטים, רופאים ובתי חולים הממליצים על טיפול זה בשל הידע שלהם על התהליכים הביולוגיים הקורים ברקמות בזמן השימוש במכשור גלי ההלם.

 

דילוג לתוכן