טיפים לטיול עם הילדים בצפון הארץ

כמו בכל שנה, כשהחורף נגמר והימים הקייציאים מתחילים לבצבץ החוצה, עולה לנו המצב רוח והחשק לטייל. במיוחד בעונה זו, עונת האביב, מזג האוויר הוא נפלא וזו הזדמנות נהדרת לקחת את המשפחה ולצאת לטיול. במאמר הזה נדבר על טיפים ליציאה לצפון הארץ. בצפון הארץ ישנם הרבה מקומות יפים שאפשר לטייל. פינות חיי, מסלולי הליכה, בריכות ואגמים, אתרים היסטוריים ועוד.

איך שורדים עם הילדים באוטו שעות מרובות?

 ילדים לא אוהבים לחכות, הם מלאי התרגשות ואנרגיות, כאשר הם עולים לאוטו, הדחף שלהם לדבר ולהיות פעילים אף עולה. טיול עם ילדים ברכב אינו צריך להיות סיוט אם מתכננים אותו כמו שצריך. כמו ששמעתם, לא רק את הטיול אפשרי לתכנן, מצאו תעסוקה לילדים בזמן הרכב. לפעמים, תתפלאו לגלות שבדרך לצימר או לשמורת טבע שאתם מתכוונים להגיע, ישנו מקום מגניב ילדים כמו פינת חיי, פרק שעשועים וזו יכולה להיות אחלה התרענות בתור הפסקה קצרה.

מי לא מכיר את המשחק ארץ עיר? שחקו בזמן שאתם ברכב, לא תאמינו כמה זה כיף ונחמד. בנוסף, מצאו משחקי חברהנ נוספים ברחבי שיוכלו לעניין אתכם בזמן הנסיעה ובכך להעביר אותה בכיף מבלי להשתגע.

שתפו את הילדים

שתפו את הילדים בתכנון הטיול, החליטו איתם היכן כדאי לטייל. תנו לילדים לשלם בעצמם על מזכרות, מתנות אוכל וכדומה, (אחלה דרך לחינות עצמאי). כשאתם בזמן הנסיעה, הסבירו להם עם המקומות שאתם עוברים בהם והיכן אתם נמצאים. שתפו אותם בארוחות הבוקר שאתם הולכים להכין, מהי התחנה הבאה ושמרו על תקשורת חיובית ואנרגיות גבוהות. בחרו מראש דיסקים שאהובים על כולם ואם לא, קחו כמה סוגי דיסקים ונגנו כם פעם דיסק אחר.

שמרו על חוקים למרות החופש

טיול חופש מעלה לנו אסוסיאציה של חופש, מרגוע, התפרעות, ויציאה מהשיגרה. למרות כל הכיף שבדבר ומבלי להפוך את הטיול לסיוט הציבו חוקים! יש להקפיד על כמה כללי זהב על מנת לשמור על בטיחות הילדים ולחזור הביתה בשלום. להסביר לילדים שהם צריכים ללכת רק אתכם, מכיוון שאי אפשר לדעת מה יש בהמשך, בטח כאשר מקטיילים בטבע ואתם בידיוק כמוהם, לא מכירים את הדרך.

אם אתם יודעים שהם לא יזרמו עם מריחת קרם הגנה, קנו מבעוד מועד בגדים ארוכים דקים מכותנה נעימה שיהוו תחליף לקרם ההגנה. כנל לגבי קובע, אם הילדים לא אוהבים קובע, קנו קובעים מגניבים שיהיה הם כיף לחבוש מבלי שירגישו שהם בקייטנה.  לשתות מים! כמה שיותר יותר טוב. אם הילדים לא בקטע של לשתות מים, מה שרוב הפעמים קורה. הכינו מיצים קרים ומרעננים מפירות והקפיאו אותם בציידנית עד שתגיעו לצימר או המלון ותאכסנו במקפיא. הוציאו אותם בבוקר, בצהריים, ובערב, אם הילדים לא ישתו מים אז שלפחות ישתו מיצים טבעיים עם הרבה ויטמיניים ומינירלים.

לסיכום: טיול עם ילדים יכול להיות כיף ומלא בחוויות נפלאות. רק אל תשכחו לצלם ולהתכונן אליו כמו שצריך. מחפשים ציוד קמפינג איכותי? היכנסו לאתר המחסן ציוד קמפינג ותהנו ממגוון מוצרים שיהפכו את הטיול שלכם למוצלח.

דילוג לתוכן