יומיים בשכונת עין כרם הקסומה

עין כרם היא שכונה קסומה רווית היסטוריה וטבע הממוקמת בפתאי העיר. השכונה נראית כמו כפר ציורי קסום מה שהופך אותה למוקד משיכה לתיירים מכל העולם. עין כרם משלבת בתוכה מבנים ונגיעות של כל הדתות, יש בה מסעדות, מלונות, חדרי אירוח, פינות חמד, מסלולי הליכה ואטרקציות נוספות. מלונות בירושלים הממוקמים בעין כרם הם באופיים פחות מלונות גרנדיוזיים וגדולים אלא יותר חמימים ומשפחתיים, לצד מלונות בוטיק קטנים עם שירות אישי וחוויה מושלמת.

הצעות למסלולים

מלון בוטיק ירושלים – ישנם מסלולים רבים אפשריים בעין כרם – לפי דרגת הקושי, אורך המסלול ואופי הפעילויות. מומלץ לשלב בעין כרם מסלול שטועם מכל העולמות: גם טבע, גם דתות והיסטוריה וגם קולינריה ותרבות. כך תוכלו להתחיל את היום הראשון בעין כרם בסיור רגלי נעים בעיר ולשבת באחד מבתי הקפה. אחרי התארגנות חדרים במלון תוכלו להנות מארוחת ערב טובה באחת מהמסעדות המעולות שקיימות בעין כרם ואפילו לקנח בפאב מקומי.

מלונות בירושלים –  ביום השני, אחרי ארוחת בוקר במלון, תוכלו לבצע טיול רגלי באחד ממסלולי ההליכה שבאזור וחשוב לבחור בדרגת הקושי המתאימה. טיול רגלי עובר במעיינות, מנזרים ומסגדים הפזורים בעין כרם. במלון בוטיק תוכלו גם להיכנס לבקר באחד מאתרי הקדושה תוך הקפדה על צניעות וביקור כמובן בשעות הפעילות של המקום – לא כל המקומות מאפשרים כניסה.

לינה בעין כרם

מלונות בוטיק בירושלים – מלונות בירושלים פרוסים בכל העיר וסביב לה וכך גם בעין כרם. שפע של אפשרויות לינה מציעה עין כרם למי שמבקש לחוות חוויה שלמה ועשירה של יותר מיום אחד. בעין כרם קיימים מספר מלונות וחשוב לשריין מראש משום הביקוש.

מתי להגיע לעין כרם

מלון בוטיק – באמת שכל עונות השנה מתאימה לסיור בעין כרם – סיורי יום וסיורי ערב אם אתם מחפשים קצת פחות שמש לעור הפנים. עין כרם קסומה ונטולת לחות והיא מספקת חוויה מושלמת לכל אורך ימות השנה, בחורף, בקיץ, בסתיו ובאביב.

מלונות בצפון ובירושלים – מלונות בירושלים שממוקמים מחוץ לעין כרם גם יוכלו להתאים עבורכם במידה ואתם מעוניינים לשלב במהלך היומיים לא רק את עין כרם אלא גם אזורים נוספים מעיר הקודש.

דילוג לתוכן