יחד עם מיליון איש יחגגו את "השבת העולמית" גם בבת ים

'פרויקט השבת העולמית' צפוי להתקיים השנה בהשתתפות של למעלה 1,000,000 חוגגים. אירועי השבת יתקיימו ב 1511 ערים ובלמעלה מ 101 מדינות סביב העולם. גם בבת ים יתקיימו שלל אירועים מיום חמישי ועד מוצאי שבת

"פרויקט השבת העולמית" הוא מיזם מיסודו של הרב דוקטור זאב גולדשטיין, הרב הראשי של דרום אפריקה, הקורא ליהודים בכל קהילות העולם להתאחד פעם בשנה סביב ערך תרבותי משותף. הסלוגן של המיזם הוא "שבת, אחת, ביחד"

נוסף על מאות האירועים שיתקיימו בכל הארץ, מצפון ועד דרום, בבת ים תערך הפרשת חלה חגיגית בבית משפחת ישר. ברחבי העולם הצטרפו השנה למיזם עשרות קהילות חדשות בערים השונות. בין היתר יחגגו את השבת באפגניסטן, מרוקו, סינגפור, איקיטוס שבפרו, רואנדה, אנגליה ועוד .

לרגל מיזם השבת העולמית שלחו מובילי דעת קהל רבים סרטון תמיכה בין היתר השחקן אביב אלוש, הזמר נתן גושן, הזמר ישי ריבו, הזמר חנן בן ארי, השחקנית יאנה יוסף וגם חברי כנסת ושרים בהם ראש הממשלה, נשיא המדינה, שר התיירות, שר המשפטים ועוד. חפשו בגוגל "השבת העולמית"

"השבת היא ערך נצחי, היא לא שייכת רק לקהילה כזו או אחרת אלא לכל העם היהודי", אומר הרב גולדשטיין, "זו הזדמנות לשים בצד ל-25 שעות את הסלולרי והאינטרנט ולהקדיש זמן אמיתי למשפחה ולחברים.

השבת העולמית בבת ים:

הפרשת חלה

14.11.19 20:00
ויצמן 67 א'
בית משפחת ענת ישר
כניסה חופשית
ענת ישר:0502329942

השבת העולמית ביוהנסבורג, בשנה שעברה
גינה וזאב גולדשטיין, מייסדי השבת העולמית.
דילוג לתוכן