יש מי ששומר עליכם

אז מה מקנה לכם את תחושת הביטחון? אולי זו דלת הפלדה החזקה שהתקנתם, הגדר בחצר או טלוויזיה במעגל סגור? כך או כך, אם יש מי שיקנה לנו את תחושת הביטחון שאנו מחפשים הוא מאבטח בשר ודם. מאבטח מיומן יודע להגיב במהירות בסיטואציות קריטיות, והוא עבר הכשרה מיוחדת בירי ובהתמודדות עם מפגעים.

לפני שבוחרים חברת שמירה – מה כדאי לדעת?

חברות שמירה מציעות מגוון רחב של שירותים. כדי לדעת באיזה שירות נרצה להשתמש, חשוב שנענה לעצמנו על כמה שאלות. דבר ראשון, עלינו לענות על השאלה לאיזו מטרה אנו צריכים לנצל את שירותיה של חברת השמירה. האם מדובר בשמירה על מקום עבודה כמו חברת הייטק? מוסד לימודים? או אולי בכלל שמירה חד פעמית על אירוע? דבר שני, חשוב להבין כמה מאבטחים נדרשים לנו, שכן בהתאם לכך – נדע פחות או יותר כמה תעלה לנו האבטחה. ולבסוף, חשוב לבדוק את חברת האבטחה לפני שפונים אליה – האם מדובר בחברה שיש לה אישורים לעבוד בתור חברת אבטחה? האם זו חברה מנוסה ומקצועית?

מדוע חשוב כל כך שתהיה חברת אבטחה במרכז?

שירותי חברת אבטחה במרכז הם מבין השירותים המבוקשים ביותר באזור, וזאת מכמה סיבות:

  • אזור צפוף – אזור המרכז הוא מבין האזורים הצפופים יותר הקיימים בארץ. פורעים למיניהם עשויים לנצל התקהלויות המוניות על מנת לפגוע בתושבים.
  • הרבה אירועים – המרכז הוא אזור תוסס חיים, ובו מתקיימים אירועים שונים כמו חתונות, כנסים, הופעות או נאומים של אנשי ציבור חשובים. מכיוון שמדובר באירועים רבי משתתפים, חשוב לאבטח אותם כראוי.
  • מוסדות הדורשים אבטחה – מדובר על פי רוב במוסדות שבהם לומדים אלפי תלמידים, דוגמת בתי ספר וגני ילדים. כל הורה השולח את ילדו למוסד חינוכי, רוצה להיות בטוח שהילד מוגן.
  • מקומות בילוי – צוות מקצועי של חברת אבטחה איכותית מתמחה באבטחת מקומות בילוי דוגמת פאבים, ברים או מסעדות. כדי לאבטח מקומות אלה, נדרשת מיומנות מיוחדת, שכן לא אחת יש צורך להתערב בין קטטות של שיכורים.
  • בתים פרטיים – באזור המרכז גרים אנשים חשובים רבים כמו ידוענים או בעלי ממון רב. אנשים אלה זקוקים לא אחת לאבטחה של 24 שעות, וזה מה שמספקת להם חברת האבטחה.

להכיר קצת את הנהלים

חברות אבטחה מורשות פועלות לפי נהלים ברורים. כך למשל, כדי שמאבטח יוכל לעבוד בחברת אבטחה, עליו לעמוד בתנאים שונים: גיל – מעל 21 שנים, ללא עבר פלילי, בוגר קורס אבטחה, בעל 12 שנות לימוד, בעל רישיון לנשיאת נשק, מאבטח שיש לו אישור רפואי, אינו מהווה סכנה לציבור ועוד. כמו כן, קיימים נהלים בין שמירה לאבטחה. המאבטח יכול לבצע פעולות נרחבות כמו חיפוש גופני, בעוד השומר אינו יכול לעשות זאת. עם זאת, כלי הנשק שנושא המאבטח מיועד אך ורק לאבטחת האירוע, ולא לשום שימוש אחר. מעבר לכך, על מנת שחברת האבטחה תוכל לעבוד בתחומה, עליה לקבל רישיון ממשרד המשפטים, תוך שהיא ממציאה את כל המסמכים הרלוונטיים בנושא.

מחפשים חברת אבטחה מנוסה שתעניק לכם תחושת ביטחון תמידית? הכירו את חברת ARAKS המציעה שירותי אבטחה רבים ומגוונים ונותנת מענה ללקוחותיה במשך 24 שעות ביממה.

דילוג לתוכן