כיצד מתמודדים עם דירות מוזנחות בבת ים?

רובנו מעולם לא ראו בית עזוב שעמד ריק במשך שנים. אולי יש בית כזה ברחוב שבו אנו גרים, אך לא זכינו לראות אותו מבפנים. אולי גם טוב שכך… מסתבר שישנן הרבה דירות שעומדות שנים ללא דיירים. למשל זה יכול להתרחש כאשר ישראלים מתגוררים בחו“ל ויש להם נכס שעומד סתם ללא שימוש. זה יכול להתרחש כאשר מקבלים בית בירושה ולא יודעים מה לעשות איתו ובינתיים השנים עוברות. יש כל מיני סיבות מדוע זה מתרחש. אבל תמיד גם מגיע היום שבו מתעוררים ומבינים שכדאי לעשות משהו עם הנכס. אבל הבעיה היא שלאחר כל כך הרבה שנים זה לא דבר פשוט. הנכס העזוב נמצא במצב של הזנחה חמורה. זה יהיה נהדר אם נמצא דייר ונהנה מדמי שכירות, אך לפני הכל יש לפנות את הנכס מכל הדברים הישנים ולנקות אותו. ואת זה בדיוק עושה עבורנו חברה לפינוי דירות בבת ים.

כאשר נכס עומד ריק מדיירים, זה בדרך כלל כולל רכוש רב. למשל אם זו דירה מירושה שעמדה ריקה במשך שנים אנו עשויים למצוא בה תכולה שלמה של דירה, ואף יותר מזה; זאת מכיוון שלאנשים יש נטייה לאחסן בנכס כל מיני דברים שהם לא צריכים.  כאשר הזמן עובר הבלאי גובר. יצא לכם פעם להיעדר מהבית למשל שבועיים? זוכרים את האבק והריח המעופש כאשר חזרתם? עכשיו נסו לדמיין מה קורה כאשר הבית עומד ריק במשך מספר שנים. מדובר בהרבה יותר מאבק.

כיצד בית מתלכלך כאשר אף אחד לא גר בו? ובכן, החפצים שיש בבית סופגים את הלחות שבאוויר ומתחילים להירקב. בין אם זה עץ או הריפוד של הספה, הם פשוט נהרסים לאורך זמן, מתמלאים בעובש וכל מיני בעיות אחרות.

בבית גם צפויים להיות מזיקים שונים המחמירים את הבעיה. לדוגמה עשים המכרסמים בדים או עכברים המכרסמים כל דבר. והמזיקים בבית גם מוסיפים זוהמה משל עצמם. וכך בית שעמד ריק הופך למזוהם ובעל מפגעים רבים שהתמודדות עימם אינה קלה. והזמן גם משחק לרעתנו – כל רגע שעובר הוא רגע שבו הכל הופך לרקוב יותר ומתפורר יותר.

הבעיה התחילה כאשר לא היה לכם זמן לפנות ולנקות את הדירה. עכשיו זה רק החמיר, הזמן הנדרש עכשיו הוא יותר גדול. לכן הפתרון הוא פניה לחברת פינוי בהקדם האפשרי. חברת פינוי דירות בבת ים יכולה לתת מענה לכל הבעיות השונות שהזכרנו – התמודדות עם המזיקים, התמודדות עם הבלגן וניקוי יסודי של הכל. הפסולת תפונה מהדירה ואתם תיהנו מדירה נקייה.

התקשרו עכשיו לשי שטיקגולד להחזיר את הסדר לבית! 050-7454504

לטפל בבעיה מהשורש

אז איך מתמודדים עם דירה מוזנחת בבת ים? ישנם כמה אתגרים שאיתם צריך להתמודד בו זמנית. האתגרים הם תוצאה של ריבוי החפצים, הצורך בפינוי, בעיות תברואה, ניקוי וחיטוי ותיקון נזקים בדירה.

ריבוי החפצים בדירה – החפצים הרבים שנותרו בדירה במשך שנים צפויים להימצא במצב מתקדם של הזנחה. הם סובלים מבלאי וריקבון וסביר להניח שאינם שמישים ומיועדים לפינוי לאתרי הפסולת. אבל בדיוק בשביל זה יש צורך בתהליך מיון. אם תנסו לעשות זאת בעצמכם זה עלול לקחת לכם ימים שלמים, אבל חברת פינוי עושה זאת במהירות עם צוות שלם ויעיל.

תהליך הפינוי – לאחר שלב מיון החפצים מגיע תהליך הפינוי. השאלה הראשונה היא איך להוציא את הדברים מהדירה. אם ישנה מעלית, חפצים קטנים ניתן לרכז בארגזים ולהוריד באמצעות המעלית. אבל לא תמיד יש מעלית ותמיד ישנם חפצים גדולים שלא יכנסו במעלית. זה דורש עבודת סבלות משמעותית. לאחר מכן יש גם צורך ברכב הובלות אשר יפנה את החפצים. לא ניתן להשאיר אותם סתם כך ברחוב, ולכן חשוב לפנות אותם לאתרי פסולת. מדובר בשלב מעייף מאוד, ואם אין לכם סבלים ומשאית, אין שום דרך שתוכלו לעשות זאת.

התמודדות עם בעיות התברואה – בדירות שעמדו ריקות לאורך זמן אתם צפויים למצוא בעיות תברואה חמורות הדורשות טיפול. בעלי חיים שונים חודרים לדירה ומוסיפים לזוהמה. ניתן למצוא בדירות מוזנחות יונים, עכברים, מקקים, עשים ועוד מזיקים מסוגים שונים. גם השתן והצואה של אותם המזיקים מוסיף לבעיות התברואה בדירה והזוהמה הכללית.

ניקיון וחיטוי – רק לאחר שפונתה הדירה מתאפשר לבצע ניקיון כפי שצריך. זהו לא סתם ניקיון רגיל כפי שעושים בבית על בסיס קבוע, זהו ניקיון יסודי עם חומרי ניקוי אגרסיביים. יש צורך לקרצף ולשפשף את הכל על מנת להסיר כל מפגע ולחטא את הכל.

תיקון נזקים שונים – ישנם נזקים שונים שצפויים להתגלות בדירה המוזנחת. אפילו אם אף אחד לא השתמש בדירה, חלודה ובלאי יכולים לגרום לבעיות בדלתות והחלונות. שלא לדבר על הלכלוך על הקירות. זהו אמנם לא שיפוץ יסודי, אך חברת פינוי דירות בבת ים יכולה לבצע גם שירותי תיקונים לצורך השמשת הדירה.

אלו הם האתגרים המרכזיים בתהליך של הפיכת דירה מוזנחת ועזובה למקום הראוי למגורים. זה דורש זמן, כוח אדם וציוד. מדובר בעבודה רבה. זוהי לא עבודה שתוכלו לעשות בזמנכם הפנוי, זה אפילו עלול להסתיים בפציעות שונות. לכן הפתרון ההגיוני ביותר הוא לפנות לשירות מקצועי.

תנו לחברת פינוי להתמודד עם זה!

אינכם צריכים להתמודד עם הבעיות הללו בעצמכם. אין צורך שתהיו מוטרדים מהזמן הרב שזה לוקח, חברת פינוי תעשה זאת במהירות ותחסוך לכם את כל כאב הראש. מוטב שתשקיעו את הזמן שלכם בבחירת החברה הנכונה.

באופן כללי מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון של שנים בתחום. חברה שיש לה עשר או עשרים שנות ניסיון בתחום ככל הנראה עושה עבודה טובה. אחרת היא לא הייתה שורדת בתחום.

חשוב גם שתערכו פגישה מקדימה עם החברה, לא רק בשביל שאתם תוכלו להתרשם. זה גם הכרחי על מנת שנציגי החברה יוכלו לבחון את הנכס ולתת לכם הצעת מחיר המבוססת על היקף העבודה. לכל עבודת פינוי הקשיים שלה והמחירים משתנים ממקרה למקרה. בשביל השקט הנפשי שלכם אתם יכולים גם לבקש הצעות מחיר מחברות שונות. רק וודאו שחבילת השירותים זהה. יתכן שחברה מסוימת תגבה יותר, אך גם התמורה שלכם תהיה גדולה יותר.

בסופו של דבר, כאשר אתם בוחנים את פוטנציאל הנכס, אתם מבינים שזו השקעה קטנה. לאחר שתשקיעו בהשמשת הדירה תוכלו להשכיר אותה.

דילוג לתוכן