כללי אצבע לבחירת מצבר לרכב

כולם יודעים שלהיתקע עם רכב שלא מתניע זה מצב שהוא לא נעים ושגרת היום שלכם עלולה להתעכב משמעותית. אם אתם לא החלפתם מצבר כבר יותר משנה, או שאתם אחרי חופשה ארוכה שהרכב עמד בחניה \ שכחתם אור דלוק, מה שיכול לקרות לכולם, סביר להניח שהמצבר התרוקן או שבק חיים. במצב כזה אתם זקוקים למישהו שיעזור לכם להניע את הרכב ולהמשיך את היום שלכם. מה עליכם לעשות ואיזה אופציות של שירות החלפת מצברים עומדות בפניכם?

כאשר המצבר שובק חיים והאוטו לא מניע, עליכם לבצע החלפת מצבר ישן בחדש שיהיה במחיר הוגן עם אחריות מלאה. בנוסף, עליכם לבדוק מספר דברים כאשר אתם רוכשים מצבר חדש ולוודא שאתם קונים מצבר בהתאמה לסוג הרכב שלכם. הכנו לכם רשימה של טיפים שיעזרו לכם להבין כיצד מוצאים את השירות הנכון ביותר עבורכם, במחיר הוגן.

#  וודאו לפני הרכבת המצבר, כמה עולה מצבר חדש וכמה חודשי אחריות נקבל

בכל רכב יש מצבר שמותאם לפי מידת האמפר הדרושה לו. מצברים מגיעים עם אחריות של שנה לפחות וחשוב לוודא שמספר חודשי האחריות שתקבלו באמת כתובים על גב המצבר. טווחי המחירים של מצברים לרכב סטנדרטי מתחילים מ399 ₪ לבין 599 ₪ ולרכבים חדשים עם טכנולוגיות מתקדמות, כמו מצבר סטארט סטופ, יעלו יקר יותר ויתחילו מ649 ₪.

# וודאו שאתם מרכיבים את המצבר שמותאם לסוג הרכב ולשנתון של הרכב שלכם

לכל רכב יש את המצבר שמותאם לשנתון ולמנוע שמורכב בו. עליכם לוודא שהמצבר שמרכיבים לכם הוא המצבר הנכון, בבדיקה קצרה באינטרנט ניתן לרשום את הדגם והשנתון ולמצוא את מידת האמפר הדרושה ברכב או בספר הרכב.

# הזמינו את השירות שיחסוך לכם משמעותית בזמן ובכסף

כיום קיימים שירותים רבים שיציעו לכם החלפת מצבר, חשוב לדעת שטווחי המחירים זהים בדרך כלל אך מספר חודשי האחריות לא תמיד יהיה אותו דבר ויש כאלו שיציעו שנה אחריות ואותו מצבר יכול להגיע בחנות אחרת עם שנתיים אחריות. בין השירותים השונים שקיימים לרכישת מצבר יש שירותי דרך, מוסכים, חנויות אביזרי רכב ושירות מצבר עד הבית שיהווה בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר בסיטואציה כזו.

# מצברים בזול קונים בשיא מצברים לרכב

במידה ובאמת אתם חוששים שהמצבר שלכם שבק חיים ואתם רוצים להזמין מצברים בחולון במחיר זול ובשירות עד הבית, אנו ממליצים לכם להשתמש בשירות של שיא מצברים, אתם מצלצלים ומזמינים מתקין מקצועי שיגיע עד אליכם עד 60 דקות, יבצע החלפת מצבר ואתם תמשיכו את היום שלכם. מחיר מצבר יהיה במחיר מופחת יותר מכל מוסך או שירותי דרך ותקבלו עם המצבר אחריות מלאה של 12 חודשים, 18 חודשים 20 חודשים או 24 חודשים.

דילוג לתוכן