כל מה שרצית לדעת על תריסים חשמליים

מתבלטים בין כמה סוגי תריסים ומתקשים לקבל החלטה איזה מוצר מתאים לעסק שלכם? מחפשים מידע מקיף ומפורט בנושא תריסים חשמליים המיועדים בעיקר לבתי עסק, לחניונים ולחנויות בקניונים? ובכן, תריס חשמלי הפך בשנים האחרונות לאמצעי מיגון יעיל ונפוץ, בעסקים רבים מתקינים תריס חשמלי כדי לסגור מפתחים, להקשות על הפורצים, למנוע כניסת זרים ואורחים לא רצויים וכדי לשמור על הסחורה והציוד בעסק.

מוצר צריכה ואמצעי מיגון נפוץ

עד לפני מספר שנים מחירי התריסים החשמליים היו גבוהים לכן המוצר נמכר בעיקר לבתים פרטיים ויוקרתיים, כאמצעי מיגון לחניות פרטיות ולחניונים תת קרקעיים וגם עסקים השקיעו בתריס החשמלי כדי לסגור מפתחים ולהגן על העסק ותכולתו. כיום, מחירי התריסים החשמליים שווים לכל כיס, יש מגוון רחב של דגמים ופתרונות, וניתן לייצר את המוצר מחומרי גלם שונים.

תריס גלילה חשמלי לעסק הפך תוך זמן קצר לאחד מפתרונות המיגון הפופולריים ביותר, בגלל העמידות הגבוהה, אפשרויות העיצוב, העלויות הנוחות, החוזק הרב ובגלל יתרונות רבים נוספים. תריס חשמלי מתאים לכל סוגי העסקים, ניתן לייצר אותו בגדלים שונים ובהתאמה מושלמת לגודל הפתחים שיש  לסגור בעסק או במבנה.

התריס החשמלי מוכר על ידי חברות הביטוח כאמצעי מיגון אפקטיבי, לכן לאחר התקנת המוצר כדאי לעדכן את חברת הביטוח על מנת להוזיל את הפרמיה.

פתרון יעיל לעסקים, חניונים, מפעלים, קניונים ועוד

תריסי הגלילה החשמליים משמשים בעיקר לצורכי מיגון, זהו פתרון מומלץ לכל העסקים המעוניינים להגן על העסק והציוד הנמצא בו. כמו כן, התריסים החשמליים מתאימים למיגון ולסגירת פתחים במבנים מסחריים ותעשייתיים, במוסכים, ברשתות שיווק וקמעונאות, במפעלים, במחסנים לוגיסטיים, בחניונים תת קרקעיים ועוד.

צילום: rawpixel

את התריס החשמלי אפשר להתקין גם בפתח של חניות פרטיות, זהו אמצעי מיגון יעיל להגנה על הרכב הפרטי, למניעת נזקי ונדליזם ולמניעת ניסיונות גניבה של הרכב מהחניה.

תריס עמיד מחומרי גלם איכותיים

ניתן לייצר תריס גלילה חשמלי מחומר גלם שונים. את התריס אפשר לייצר מאלומיניום, מפלדה וממתכות נוספות. בשנים האחרונות היצרנים המובילים החלו להציע ללקוחות שלהם תריסים חשמליים שקופים העשויים מפוליקרבונט. זהו תריס חזק ועמיד המאפשר ללקוחות לצפות דרך שלבי התריס הסגור ולראות את התצוגה בחלון ראווה של העסק ולצפות בחנות או במבנה העסק ללא הפרעה, גם כאשר העסק סגור. תריס גלילה שקוף מתאים בעיקר לחנויות בקניונים ובמרכזי קניות מקורים.

עיצוב מותאם אישית

אחד היתרונות החשובים של תריסי הגלילה החשמליים הוא שלל אפשרויות העיצוב. ניתן לייצר את שלבי התריס מחומרים שונים, אם מייצרים את התריס מאלומיניום או ממתכת אחרת אפשר לחורר את המתכת ולכתוב את שם העסק לצורכי מיתוג, ניתן לצבוע את התריס בתנור במגוון צבעים לבחירה, ויש שפע אפשרויות לעיצוב התריס בהתאמה לחזית המבנה והעסק ועל פי דרישות מיוחדות של הלקוח וצורכי המיתוג של העסק שלו.

דילוג לתוכן