כשכיפה אדומה מחפשת את סבתא -בשיכונים של חולון

גלריה ויטרינה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון מציגה תערוכה חדשה בשם "שמונה כפולות לפחות" במסגרת שבוע האיור בתל-אביב. מעצבים צעירים בוגרי HIT מציגים איורי ספרים הממריאים על כנף הדמיון, ובאינטרפרטציה אישית, התוצאה המענגת תוצג בתערוכה מרגשת ומלאת קסם.

אוצרת: נעמה בנזימן אירוע פתיחה: חמישי, 21.11 בשעה 18:00

בוגרים וסטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית בHIT, מכון טכנולוגי חולון, מציגים למעלה מ־20 ספרים שנוצרו במסגרת קורס ״איור ספרים״ בהנחיית נעמה בנזימן.

אל מול הספרים המאוירים מציגים המשתתפים דיוקן עצמי ומייצרים מעין ״תמונת מחזור״ מאויירת של בוגרי הקורס, שמציין עשור לקיומו.

התערוכה תוצג במסגרת שבוע האיור של תל אביב שייערך כבכל שנה לאורך עשרה ימים ושני סופי שבוע, החל מיום חמישי ה־21 בנובמבר ועד ליום שבת ה־30 בנובמבר,

במסגרת אירועי ״אוהבים אמנות. עושים איור״ של המחלקה לאמנויות בעירית תל־אביב-יפו.

למעלה מ־20 ספרים מאוירים המשקפים אינטרפרטציה לטקסטים ספרותיים מוצגים בתערוכה ושמה "שמונה כפולות לפחות" (מונח הלקוח מעולם עריכת הספרים)

אותה אוצרת נעמה בנזימן מHIT המכון הטכנולוגי חולון. לאייר ספר זהו מקצוע בפני עצמו. האיור נתון לאינטרפרטציות שונות, דמיון המאייר פועל והתוצאות מרהיבות מוצגות בתערוכה.

הסיפור "כיפה אדומה" מוצג כאגדה מאוירת המתרחשת כיום בשיכונים של חולון, השיר של הביטלס "האנשים הבודדים" מוצג כסיפור עלילתי בעל מסר שבמרכזו דמויות מפלסטלינה,

וסיפורי המקרא מוצגים כלקט איורים בספר שכותרתו "בבל". עבודות איור נוספות לקוחות מעולמות תוכן אחרים ובהם ספרי שירה, סיפורת, מדעים ופילוסופיה.

במסגרת התערוכה יתקיימו שני מפגשים עם בוגרות מעוררות השראה מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית: שישי 29.11 בשעה 11.00,

מפגש עם שי צוק – "מחוויית מלחמה לחוויית משתמש" פרויקט הגמר של שי, ״חוויות מחדר המדרגות״ בהנחיית נעמה בנזימן,

הוא תיעוד מאויר של חוויות במהלך מבצע ״צוק איתן״. ההרצאה תעסוק במעבר מאיור נרטיבי ואישי לאיור בתחום הדיגיטלי ובמקצועות הייטק.  שי צוק היא מאיירת, עובדת בWIX.

שישי 6.12 בשעה 11, נעילת התערוכה ומפגש עם שיר זלצברג –Your work after work" ". מה אתם עושים בשביל לפרסם את עצמכם? בשביל למצוא עבודה?

הדבר המקובל ביותר לעשות הוא לשבת על המחשב כמה שעות, לבנות פורטפוליו ממש יפה ולקוות שהוא יגיע לאנשים הנכונים או יעבור מפה לאוזן.

אבל היום יש לנו הרבה יותר כוח להשתמש בכלים און ליין ואוף ליין בשביל לקדם את עצמנו, להישאר בחוד החנית של התעשייה ועל הרדאר של המגייסים.

שיר זלצברג היא מעצבת, מנהלת קהילה של 4000 מעצבי פרודקט בסטארטאפים בשם Startup Designers. 

שם התערוכה : שמונה כפולות לפחות

אוצרת: נעמה בנזימן

גלריה ויטרינה ע״ש ג׳וליה מזרחי, מכון טכנולוגי חולון

רח׳ הופיין 63, חולון (בניין 6)

אירוע פתיחה: חמישי, 21.11, 18:00 נעילת התערוכה: יום שישי 6/12

התערוכה מציגה בימים א׳-ה׳ 17:00-10:00; ו׳ 14:00-10:00

דילוג לתוכן