לוינסקי עופר מקדמת פרויקט משמעותי נוסף: שני מגדלי משרדים ומסחר בהיקף של כ-30,000 מ"ר

בכוונת לוינסקי-עופר להתחיל בעבודות הבנייה בזמן הקרוב, זאת לאחר שהתקבל היתר להריסת המבנה הקיים # החברה החלה לנהל מו"מ עם חברות משמעותיות לאיכלוס עתידי # במקביל החברה מקדמת פרויקט בהיקף של 1 מיליארד שקל בעיר באר שבע המיועד לתעסוקה, מסחר, מלונאות ואף מגורים ומגורים להשכרה 

תל אביב, 22 ביוני 2021 – לוינסקי-עופר (ת"א: ליעפ) העוסקת בייזום ובנייה בתחום הנדל"ן ובין השאר מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, והינה בשליטת עופר ארביב ויוסי לוינסקי, בעלי ניסיון רב בענף הבנייה והנדל"ן, מודיעה על קבלת היתר הריסה לפרויקט ברחוב הכישור 4 באזור התעשייה חולון, שהחברה קידמה כעסקת קומבינציה. מיד עם השלמת הריסת המבנה הקיים יחלו מיידית עבודות בנייה לשני מגדלי משרדים ומסחר בהיקף של כ-30,000 מ"ר.

מיקום הפרויקט הוא בסמוך למרכז עזריאלי בחולון ודייריו ייהנו מגישה מהירה לצירי תנועה מרכזיים כמו כביש 4, כביש 40 וכביש 1 כמו גם נגישות לתחבורה ציבורית ולתחנה עתידית של הקו הכחול של הרכבת קלה, שתוקם ברחוב המלאכה, מרחק של כ-5 דקות הליכה.

הפרויקט בחולון מהווה המשך לתנופת הפעילות של לוינסקי-עופר והוא מצטרף לפרויקט של תעסוקה, מסחר ומלונאות הכולל מגורים ומגורים להשכרה, שהחברה מקדמת בעיר באר שבע אשר היקפו מוערך בלמעלה מ-1 מיליארד שקל.

הפרויקט נמצא בסמוך לעיריית באר שבע ובמרחק הליכה מהתחנה המרכזית של העיר ותחנת הרכבת. בנוסף, מיקומו סמוך לצירים ראשיים ובצמוד למוקדי מסחר ותעסוקה ובמרחק נסיעה של כ-5 דקות, ניתן להגיע לאוניברסיטת בן גוריון, ביה"ח סורוקה ופארק נחל באר שבע.

דילוג לתוכן