מדוע חשוב לבחור חברת הובלות מומלצת בחולון

כדי למנוע את הבעיות בהובלת דירה על ידי מובילים לא מקצועיים, בקשו המלצות

יש כל כך הרבה בעיות ותחושות לא נעימות שהיו יכולות להימנע אילו אנשים היו טורחים לבקש המלצות על חברת הובלות מומלצת בחולון עוד לפני שמזמינים אותה, שזה פשוט מתבקש לעבור על כל הסעיפים האלה שוב. זכרו שכל הבעיות האלה קורות כשלא מבררים קודם מיהם האנשים ורק מבקשים הצעת מחיר שהיא מספיק נוחה לכם וזהו. בסופו של דבר, מחיר הזול של הובלת דירה בחולון עלול להיות יקר יותר כאשר עובדים עם מובילים לא מקצועיים.

הצעת מחיר מפורטת בלבד

כשאתם מבקשים המלצות על חברת הובלות בחולון בדקו קודם מה כוללת הצעת המחיר שלה, ואיך האי מגיע לחישוב הזה. מותר לשאול בדיוק על מה גובים מחיר ואם יש שירותים נוספים שנדרשים להם לשאול כמה זה עולה בנוסף. אל תיקחו בחשבון לעולם את המחיר הנוסף כחלק כלול בתוך המחיר הגלובלי, אחרת תגלו ביום ההובלה שתצטרכו להוסיף כסף.

המלצה על חברת הובלות דירות צריכה לכלול את הפירוט של הצעת המחיר, האם ספרו את הרהיטים, האם חישבו לפי חדרים ומה שיש בהם, האם לקחתם בחשבון שיש לכם יותר או פחות תכולה ולכן המחיר צריך להיות מעודכן בהתאם, האם יש שירות נוסף שתרצו כמו אריזה ופריקה, וכמובן האם יש לכם מטען יוצא דופן שצריך להעביר. בהמלצות על חברת הובלות בוריס ומיכאל מצוין תמיד שהם מצוידים במתקנים ובציוד לעבודה הובלה מיוחדת של תכולה יקרה ורהיטים כבדים. לכן, שאלו גם אתם על כך.

צילום: rawpixel

שאלת הביטוח חשובה מאוד

חלק מהמחיר הנמוך שנותנת חברת הובלת דירה שאינה מקבלת המלצות נובע מכך שאין לה ביטוח בתוקף, או שהביטוח שלה אינו מקיף ואינו כולל סכומים גבוהים של תכולה. זה חשוב במיוחד למי שעובד עם תכולה יקרה במיוחד ויש לו צורך במנופים להורדת הריהוט היקר, פסנתר או מכשירי חשמל כבדים כמו מקרר כפול ותעשייתי וכן הלאה. ההמלצה חייבת לכלול דברים כאלה משום שיש חשיבות גדולה לחברת הובלה אחראית ומקצועית שגם מבטחת את עצמה וגם ברור לכם שיש לכם כתובת גם להובלות מיוחדות ורגישות במקרה של תאונה או תקלה.

הפתעות מיוחדות

אם אתם מחפשים חברת הובלות מומלצת בחולון, שאלו גם על טיב שירות הלקוחות שלה ועד כמה האנשים אדיבים ושירותיים. אנחנו נתקלים היום יותר מדי באנשי מקצוע שלוקחים זאת כמובן מאליו ולכן לא טורחים להתייחס בצורה מנומסת ללקוחות. אם יש לכם המלצה על חברה שנעים לעבוד אתה זאת תהיה חברה שתקבלו עליה הרבה המלצות. כמו כן, זאת תהיה חברה של מובילי דירה בחולון שלא תפתיע אתכם ברגע האחרון ותבריז לכם, או שתעשה רק חלק מהעבודה או תאחר או תפשל גם בשמירה על התכולה שלכם.

דילוג לתוכן